Енергодарці розповіли, де відпочиватимуть цього літа

З приходом літа змінюється не лише погода на вулиці, а й ритм життя у кожного з нас. Надмірне напруження організму та висока температура повітря спонукають нас більше проводити часу на вулиці, бути ближчими до природи. Проте найефективнішою мірою відпочинку, коли організм вже не хоче працювати, стає подорож у відпустку.

Саме про неї ми і вирішили поговорити з городянами, щоб дізнатись, як вони проводять свій вільний час у таку спеку, хто вже відпочив чи можливо ще тільки планує відпочивати? Та які саме курорти та місця для релаксу обирають городяни?

Більшість з тих, з ким нам вдалося поспілкуватися, розповідають, що відпочивати планують на місцевих водоймищах. Нажаль, мало хто виїздить на свій відпочинок за межі Запорізької області. В основному, серед перерахованих курортних місць звучали Кирилівка та Бердянськ. Але є і ті, хто вважає, що відпочивати можна не гірше і у рідному Енергодарі, маючи на увазі місцевий пляж та паркові зони.

Відпочивають енергодарці також і у сусідній Херсонській області, а дехто, незважаючи ні на що, продовжує подорожувати до Криму чи навіть закордон.

Енергодарці розповіли про свої плани на літо
В Енергодарі люди хочуть у відпустку

Одним з немало важливих факторів будь-якого відпочинку чи просто подорожі стає не тільки вибір місця, куди планується поїздка, а й фінансове питання, до якого у наш час українці ставляться дуже уважно. Тому і ми поцікавилися у містян, яку саме суму вони готові витратити на відпочинок,  відбувається це спонтанно чи, можливо, бюджет на літо у них вже заздалегідь заготований.

За результатами опитування виявилося, що енергодарці здебільшого  віддають перевагу ситуативному витрачанню грошей на відпочинок. Хтось  накопичує заощадження на літо цілий рік, а дехто витрачає стільки, скільки дозволяє гаманець. Ось тільки на питання про приблизну суму, яку готові витратити за відпустку, мало хто був готовий відповісти.

Ми дізналися, куди збираються городяни, та який готують бюджет на подорож
Енергодарці розповіли, скільки готові витратити на відпустку

Насправді ж, місце відпочинку – не самий головний критерій, за яким можна сказати, добре ти провів свою відпустку чи ні. Найголовніше – це уміння насолоджуватись тим, що нас оточує. Будь-то Кирилівка, Египет, Турція чи просто прибережна зона Каховського водосховища. Головне, знаходити для себе те місце, перебуваючи у якому відпочиваєш не тільки тілом, а й душею.

Варвара Соболева, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі встановили нову зупинку громадського транспорту

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X