Гаряче водопостачання в Енергодарі відновлюють. Та чи надовго?

Сьогодні, 30 липня, в Енергодарі було доволі гаряче. І перш за все через повідомлення КП «Тепловодоканал» про відключення гарячого водопостачання, яке було проанонсоване в соціальних мережах. Від слів комунальники одразу ж перейшли до справи, тож вже по обіді більша частина міста залишилися без гарячої води. Іншу половину грозилися відключити завтра  -про це, зокрема, йшлося на брифінгу у виконкомі.  Представник КП «Тепловодоканал» проінформував, що вся проблема – в боргах підприємства перед «Обленерго», та й ще люди не платять за послуги, тож розраховуватися за електроенергію нема чим. Наразі сума набігла пристойна – 2,5 млн гривень. Враховуючи, як люблять наші комунальники борги накопичувати і як не люблять з ними розраховуватися, то це зовсім недивно. А «Обленерго» взялося до непопулярних заходів і просто знеструмило по місту ТРП. Тож, в Енергодарі назрів черговий колапс.

Проблему сьогодні розглядали і у виконкомі. Можновладці в особі міського голови Павла Музика та його заступника Ігоря Курді представника «Тепловодоканалу»  (а це підприємство, наголошуємо, їм особисто підпорядковане), м’яко кажучи, не хвалили. Взагалі ситуація виглядала би кумедно, якби ж не було так сумно. Бо, виходить, голова до останнього не знає, що руки роблять? Іншими словами, кинулися  тоді, коли справа дійшла до відключення води. А раніше про борги ніхто не знав?

Як би там не було, але поки містяни (щоправда, зовсім не масово) підходили до мерії із порожніми мисками, гаряче водопостачання в Енергодарі почали відновлювати. Міський голова підписав відповідного гарантійного листа. Частину боргу «ТВК» має виплатити до 2 серпня. Решту – до 7 серпня.

Тож питання: а де брати гроші, якщо люди за комуналку не платять? Мабуть, днями зберуть сесію та грошенят «ТВК» підкинуть. Та непогано було б підняти й інше питання: а чому саме не платять люди? Може тому, що не ті «коники в упряжці» на чолі комунального підприємства? І громаді про це добре відомо. Чи тому, що до «ТВК» сформувалося таке ж ставлення, як і до «МДЛ»? Хто в тому винен, питання вже риторичне. Але більшість містян сумує за старим-добрим КП ПКВ, яке, хоч і працювало зі скрипом, але все ж таки працювало. Тепер от маємо те, що маємо…

Читайте також: Навіщо ЗАЕС модернізує теплові мережі і як це пов’язано з тарифом на теплову енергію?

Мысли посетителей
 1. Анонім :

  Почему не платят люди? Потому что некоторые люди, которые объявили себя представителями громады города, призывают не платить. Вот только когда эти призывальщики понесут за это ответственность?

  1. Адреналин :

   Когда будут правовые основания платить. На данный момент ТВК не имеет договоров с населением!

  2. Житель :

   Так мер сам сказал не платить и на сайте мерии висит это объявление.

  3. Сергей :

   я думаю что всему свое время тем более их деятельность фиксируется а возможно даже и дела лежат где то в сторонке

 2. Виталий :

  Президента нужно пригласить к нам вот он тут всех их построит и разберётся

 3. Дима :

  Если ты лох то плати по новым тарифам

 4. Сергей :

  да идите вы сами в этот пкс скрипеть, туда больше ни кто не пойдет работать за те копейки да которые до сих пор не отдали, вы же не найдете специалистов которые будут работать за минималку на вас, можно организовать текучку нарков и алкашей ну и такой сервис будет ))) такая же ситуация и с твк люди уходят в городе рабочего ресурса нет все либо на атомке либо на грэссе остальные в польше

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X