Енергодарців відмовляють проводити мирну акцію «Дістало все»

Як ми вам повідомляли раніше, завтра, 18 липня, о 17:00 біля будівлі міської мерії Енергодара жителі міста збираються провести мирну акцію «Дістало все». На зборах планують обговорити ситуацію, що склалася з тарифами ТВК, з компанією МДЛ, петиціями щодо розпуску складу виконкому та звільнення секретаря міськради Лесі Нікітіної.

«Дістало все» : в Енергодарі пройде мирна громадянська акція
Енергодарці планують провести мирну акцію «Дістало все»

Але влада Енергодара сьогодні, 17 липня, за день до акції, почала відмовляти жителів проводити її. Так, в соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці Енергодарської міської ради з’явилося звернення до ініціаторів акції «Дістало все» – ГО «Громадський контроль».

Влада відмовляє енергодарців проводити мирну акцію «Дістало все»
Енергодарців відмовляють проводити акцію «Дістало все»

Зокрема, в повідомленні йдеться про те, що у виконавчому комітеті відбудеться виїзне засідання окружної виборчої комісії №79 та передача виборчих бюлетенів у супроводі правоохоронних органів.

Тому,

«З метою недопущення зриву виборчого процесу та запобігання політичним провокаціям пропонуємо Вам розглянути можливість перенесення ініційованої Вами мирної акції «Дістало все» на інший день».

Незрозуміло, яким чином мирна акція може зірвати виборчий процес. Адже тема акції взагалі не стосується дострокових виборів у Верховну Раду, які пройдуть в Україні 21 липня 2019 року.

Скоріше виникає думка, що саме влада міста намагається зірвати мирну акцію енергодарців та вигадала зовсім не пов’язану до цього причину.

Пишіть свої думки з цього приводу у коментарях.

Читайте також: Кинув недопалок на землю – готуй 2 тисячі гривень

Мысли посетителей
  1. Житель :

    Уважаемые жильцы акция все равно состоится. Так что приходим 18.07.2019 в 17-00 под Мэрию!!!

  2. Сергей :

    три дня до выборов и в заднице свербит , народ должен сейчас быть спокойным что бы обдумать за кого голосовать

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X