В Енергодарі відкрилися дитячі садочки. А що буде зі школами?

В Енергодарі з послабленням карантинних обмежень в першу чергу відкрили дитячі садочки. 25 травня заклади дошкільної освіти прийняли 278 вихованців, сьогодні ж, 27 травня, у садки прийшли 735 діток.

Світлана Букреєва – начальниця управління освіти Енергодарської міської ради
Світлана Букреєва – начальниця управління освіти Енергодарської міської ради

Про це нам розповіла Світлана Букреєва, начальниця управління освіти нашого міста. Вона вдячна батькам малечі за відповідальність та порозуміння з усім  педагогічним складом. Світлана Михайлівна зазначає, що протиріч між працівниками та батьками немає і всі неухильно дотримуються правил карантину.

Щодо шкіл, то ситуація трохи складніша. Хоч зараз здобувачі освіти закінчують навчальний рік дистанційно, та всі отримають документи, що засвідчують рівень успішності. Їх кожному учню буде надіслано на електронну пошту. Кому ж потрібен оригінал, то можна буде його отримати у тій школі, де навчався випускник.

Свято Останнього дзвінка та випускні вечори в закладах освіти цьогоріч відзначатися не будуть. Начальниця управління освіти наголошує, що батьки з дітьми можуть самостійно відсвяткувати таку важливу подію, але поза школою.

Поговорили й про ЗНО. Дехто з майбутніх абітурієнтів буде складати не тільки основне тестування, а й пробне. Пробне оцінювання відбудеться за графіком, 15 та 17 червня. Школи, на базі яких буде відбуватися пробне ЗНО, повністю готові приймати дітей. Заклади укомплектовані дезінфекторами та проведено необхідні прибирання приміщень.

Далі вже планується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування відбудеться з 25 червня по 17 липня. В енергодарських школах ЗНО буде з шести предметів. Тести з фізики, хімії, німецької та французької мови абітурієнти будуть складати в Запоріжжі. Підвіз дітей в область здійснюватиметься управлінням освіти Енергодарської міської ради. З ними обов’язково будуть супроводжуючі – представники поліції, медики та педагоги. Все буде відбуватися виключно за карантинними вимогами.

І якщо з випускниками все більш-менш зрозуміло, то з майбутніми першокласниками ще є деякі невирішені моменти. 1 вересня 2020 року енергодарські школи чекають на 650 першачків. Але через коронавірусний карантин графік подачі та форма документів дещо змінені. Вся інформація з приводу реєстрації майбутніх першокласників є на офіційній сторінці Управління освіти нашого міста в мережі Facebook.

1 вересня 2020 року Енергодарські школи чекають на 650 першачків
Інформація з приводу реєстрації майбутніх першокласників в Енергодарі

Тож батькам майбутніх першокласників не варто хвилюватися, всі дітки обов’язково восени підуть до школи. Медіа Центр щиро вітає всіх випускників та бажає вдало скласти іспити! Хай щастить!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Підсумки виконкому: як в Енергодарі готуються до нового навчального року?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X