Свавілля «МДЛ»: В Енергодарі без попередження відключили одразу 100 ліфтів!

Більшість енергодарців страждають від відключених ліфтів у своїх багатоповерхових будинках. Жителі міста неодноразово скаржилися владі на керуючу компанію «Місто для людей», яка не справляється зі своїми обов’язками. Тож навіть сьогодні, 4 вересня, на засідання об’єднаної депутатської комісії Енергодара прийшли обурені містяни. Масове відключення ліфтів, вчора, 3 вересня ввечері, стало справжнім шоком для енергодарців. Заступник міського голови Василь Разводов озвучив тривожну статистику: у місті перестало функціонувати близько сотні ліфтів. Для представників влади ця ситуація теж виявилася сюрпризом…

Енергодар обурений свавіллям МДЛ: компанія самовільно відключила 100 ліфтів
В Енергодарі «Місто для людей» відключили близько сотні ліфтів

«33 ліфта підлягають плановому ремонту, вони зупинені. Всі інші «МДЛ» відключило вчора. Місцевій владі стало відомо про це о 19:00. Ніхто нікого не попередив про те, що хоч з якихось причин буде відключення такої великої кількості ліфтів. Тому сьогодні, 4 вересня, зранку, ми викликали керівництво «МДЛ», та зобов’язали їх негайно підключити ліфти, які не на ремонті,  до роботи. Цю нараду провів Курдя Ігор Іванович, виконуючий обов’язки міського голови.

Якщо сьогодні, 4 вересня компанією «Місто для людей»  не буде ввімкнено ліфти в Енергодарі, то  буде зібрано комісію, яка примусово зобов’яже «МДЛ» повернути всі ліфти до роботи. Невиконання рішення комісії – це карна справа, яка буде спрямована в Генеральну прокуратуру. Тож, чекаємо!», – повідомив Василь Васильович Разводов енергодарцям.

МДЛ самовільно відключили в Енергодарі ліфти: в шоці навіть місцева влада
Василь Разводов повідомив енергодарцям, що міську владу ніхто не попередив про відключення ліфтів

Молоді матусі з візочками, інваліди та пенсіонери – хто подумав про них? Як всі ці люди будуть виходити на вулицю, адже деякі бабусі та дідусі ледь-ледь пересуваються? Піднятися на верхні поверхи пішки – для них наче вирок. Будемо сподіватися, що місцева влада зможе вплинути на цю ситуацію, та допоможе енергодарцям. Чекаємо!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Перший дзвоник: в Енергодарі поліція провела акцію “Відведи дитину до школи”

Мысли посетителей
  1. Марина :

    Достало это МДЛ то пол года лифт не работал, пару месяцев нарадоваться не могли, с 29 августа снова не работает.

  2. Я :

    Плановый ремонт те 33 отключённых лифта ждут уже более месяца. Интересно, когда же он будет, этот эфемерный ремонт. И будет ли ?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X