Енергодар знову без світла: коли відновиться подача електроенергії

Вчора, 19 червня, близько 18:00 в Енергодарі мешканці 1-2 мікрорайонів залишилися без електроенергіїчерез аварійне відключення на ЗТП-2 (вул. Молодіжна, 3).

Відключення світла в Енергодарі: що відомо на даний момент
Точний час відновлення подачі електроенергії невідомий

Як повідомила на своїй сторінці в Фейсбук помічниця міського голови Тетяна Стулень, причина аварії – коротке замикання кінцевої муфти. Повідомлялося, що орієнтовний час відновлення електропостачання будинків 1-2 мікрорайонів – від 3 до 5 годин.

Енергодар знову без світла: коли відновиться подача електроенергії
Аварійне відключення сталося на ЗТП-2

На сьогоднішній ранок ситуація не дуже радісна. Відповідно до опублікованого в соцмережі повідомленням директора КП «Комунальні системи» Андрія Гринько, світла не буде як мінімум до обіду.

– Кабель від ЗТП-2 до “ЛУЧа” не пройшов випробування, показав збій. Світло до обіду вже сьогодні не буде. Це точно, – йдеться в повідомленні.

Більш детальна інформація була опублікована на сторінці Управління комунальної власності Енергодарської міськради в Фейсбук. Так, спеціалісти КП “КС” працювали до 02:00 години ночі та відремонтували ЗТП-2, але після ремонту лабораторією були виявлені додаткові пориви на лінії електропостачання від підстанції “ЛУЧ” до ЗТП-2. З ранку підприємством ведуться земляні роботи для виявлення та подальшого ремонту місць поривів на лінії електропостачання.

На даний момент невідомо, коли саме відновиться подача електроенергії. Як і те, як часто цього літа енергодарці лишатимуться без світла через чергове аварійне відключення.

Читайте також: Жителям Енергодара виділять матеріальну допомогу з депутатського фонду

Мысли посетителей
  1. Сергей :

    Всем пофик, иначе вели себя по людски, а не как с быдлом

  2. Анонім :

    Скоты

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X