У Запоріжжі відбудеться автопробіг на захист малого бізнесу

Підприємці Запоріжжя, які через карантин втратили можливість для виживання, проведуть в середу, 22 квітня, масовий автопробіг. Мета заходу – висловити підтримку малому бізнесу. Про це повідомили в міському Союзі підприємців «Ніка».

У Запоріжжі відбудеться автопробіг на захист малого бізнесу

Захід носить статус всеукраїнського: одночасно з Запоріжжям такі ж автопробіги з метою привернути увагу до становища самозайнятих людей пройдуть в ряді обласних центрів України.

За словами організаторів, захід не порушує правил карантину: люди не виходитимуть з автомобілів, а вимоги учасників в вигляді резолюції представникам влади передасть глава Союзу підприємців «Ніка» Лідія Кривенко.

Захисники прав підприємців відзначають, що після закриття ринків великі мережі супермаркетів стали фактично монополістами і підняли ціни на продукти. В результаті страждають підприємці, які втратили дохід, жителі міста, які змушені переплачувати в великих магазинах, а також численні фермери, яким практично ніде реалізовувати врожай.

У Запоріжжі автопробіг стартує одночасно в двох місцях в 10:00. Одна колона стартує з проспекту Ювілейного в Хортицькому районі, друга – з площі Університетській в Олександрівському районі. У центрі міста приблизно о 10:30 ці колони з’єднаються, і приїдуть спочатку до облдержадміністрації, а потім – до мерії Запоріжжя.

Читайте також: Енергодарців закликають долучатися до всеукраїнської акції в підтримку медиків: подробиці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X