На Запорізькій АЕС проводиться відбір на посаду головного юрисконсульта

На Запорізькій АЕС проводиться професійний відбір персоналу для укомплектування посади – головного юрисконсульта-начальника юридичного управління. Про це повідомляється на сайті станції.

На Запорізькій АЕС шукають на роботу начальника юридичного управління

У відборі на цю посаду можуть брати участь фахівці ЗАЕС, які мають:

  • вищу юридичну освіту;
  • стаж роботи на атомних станціях по професії на посадах зі зростаючою відповідальністю, в тому числі в юридичній сфері, не менше п’яти років.

Кандидат на посаду повинен знати законодавчі, нормативні, правові акти, методичні матеріали з юридичних питань; виробничу і організаційну структуру ЗАЕС; передовий вітчизняний і світовий досвід у галузі права; законодавчі акти, які регламентують виробничо-господарську діяльність ЗАЕС; цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право та ін.

Перебування на посаді головного юрисконсульта-начальника юридичного управління потребує оформлення допуску та надання доступу до державної таємниці.

Для участі у професійному відборі кандидатам необхідно надати резюме з обов’язковим зазначенням особистих даних, інформації про освіту, професійну діяльність.

  • Резюме в електронному вигляді направляти на e-mail: resume@mgw.npp.zp.ua.
  • Резюме в письмовому вигляді направляти начальнику УК (адміністративний корпус, каб. 334, телефон 5-63-39).

За додатковою інформацією звертатися до начальника УК (адміністративний корпус, каб. 334, телефон 5-63-39).

Прийом резюме для участі в професійному відборі претендентів на посаду проводиться до 14 січня 2020 року.

Читайте також: Щедрівки та колядки: як в Енергодарі зустрічали свято Маланки

Мысли посетителей
  1. Имя :

    Вчера информацию подали, сегодня закрыли прием документов – какой смысл в этом конкурсе? Уже и так все ясно, кто и от кого будет кандидат.

  2. Серж :

    Прямое нарушение КЗоТ Украины. Право участвовать в отборе и вступить в должность может каждый желающий с юр.образованием и стажем работы, а не только работники ОП ЗАЭС. Но для коррумпированного руководства ОП ЗАЕС законы не писаны. Они давно стали барыгами.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X