Вічна пам’ять: завтра в Енергодарі попрощаються з заслуженим юристом України

Суддя у відставці Новіков Леонід Демідович помер на 87-му році життя. Про це повідомляє прес-служба Енергодарського міського суду.

Прощання відбудеться в суботу, 3 серпня, об 10:00 годині за адресою проспект Будівельників, 33 (приміщення Энергодарского обласного бюро судебно-медицинской экспертизы).

Завтра в Енергодарі попрощаються з заслуженим юристом України
У жовтні 2016 року Леоніду Новікову (на фото праворуч) було присвоєно звання «Заслужений юрист України»

Леонід Новіков народився 18 червня 1933 року в м. Кам’янка-Дніпровська. У 1961 році закінчив Київський державний університет імені Т.Г. Шевченко за спеціальністю «Правознавство». Свою трудову діяльність розпочав з 1961 року. Працював адвокатом юридичної консультації м. Чигирина Черкаської області, вчителем історії Водянської середньої школи №1 К.-Дніпровського району, слідчим прокуратури Кам’янсько-Дніпровського району, старшим економістом-завідуючим сектору Кам’янсько-Дніпровського тресту радгоспів.

З 1970 по 1985 рр. – народний суддя Кам’янсько-Дніпровського районного суду, з 1975 по 1976 – голова Кам’янсько-Дніпровського районного суду.

З 1985 року Леонід Демідович був головою Енергодарського міськсуду. Йому був присвоєний другий кваліфікаційний клас судді. З 1998 року – суддя у відставці.

Леонід Новіков мав суддівський стаж 31 рік 9 місяців. У жовтні 2016 року йому було присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

За довголітню сумлінну працю, за активну участь у громадському житті він був неодноразово відзначений подяками та нагороджений Почесною грамотою.

Редакція Медіа Центру висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Читайте також: Тільки через суд: влада Енергодара не допоможе отримати ордер на квартиру

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X