В Енергодарі привітали ветеранів зі святом Перемоги

Напередодні Дня Перемоги в культурно-діловому центрі ЗАЕС відбулося привітання ветеранів Другої світової війни. Ці люди заслуговують на безмежну повагу і шану. Ризикуючи своїм життям, вони подарували кожному з нас дорогу у світле та мирне майбутнє. Залишилося їх на сьогодні в Енергодарі вже не так багато, але кожен з них є частинкою того часу, тієї історії, яку ми повинні залишити у своїй пам’яті та серці назавжди.

Ветерани Другої світової війни приймають привітання зі святом
В Енергодарі привітали ветеранів

Після урочистої зустрічі шанованих гостей очікували частування, привітання та яскрава концертна програма від артистів КДЦ, ансамблю «Колорит» та школярів міста.

З привітальними словами до ветеранів звернулися заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку Олександр Кривцов та заступник голови профкому Іван Здравчев.

Слова подяки на адресу ветеранів промовила й голова Енергодарської міської організації ради ветеранів України Надія Іванісова. З її розповіді нам стало відомо, що раніше у списках учасників бойових дій значилося близько 211 осіб. Сьогодні ж учасників війни залишилося всього 17, серед учасників локальних бойових дій – 19 енергодарців. Прийти на захід змогли лише 7, бо кожному з цих людей вже за 95 років.

В Енергодарі ветерани приймали привітання зі святом
Енергодар відсвяткував День Перемоги

Атмосфера в залі в цей день була дуже особливою, бо ми, мабуть, і є те останнє покоління, яке пам’ятає про ветеранів. І наша задача з вами зробити все для того, щоб те, що було зроблено ними, ніхто не відібрав.

Варвара Соболева, Михайло Веселов, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарці вшанували пам’ять героїв Другої світової війни                                   

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X