В Енергодарі триває весняний благоустрій території міста

Одним з основних питань чергової робочої наради з керівниками комунальних підприємств міста, яка відбулася вчора, 6 квітня, стало весняне «генеральне прибирання» та благоустрій Енергодара.

Як повідомляється на сайті міськради, зранку понеділка заступник міського голови Сергій Холод провів традиційний виїзний огляд територій міста, аби проконтролювати стан виконання робіт з благоустрою та виявити проблемні питання.

На сьогодні КП «Комунальні системи» очистило від піску центральні дороги та зупинки громадського транспорту, а КП «Міськзеленбуд» провело роботи з обрізки кущів, прибирання територій міста від сміття, бур’яну та сухого листя.

В Енергодарі триває весняний благоустрій території міста
В Енергодарі триває весняний благоустрій території міста

Потребує ретельного прибирання головний в’їзд до міста, особливо що стосується видалення бур’янів та порослі вздовж проїжджої частини. Адже, окрім естетики, це ще й питання безпеки дорожнього руху. На території біля КНП «СМСЧ» також чимало аварійних дерев та кущів, які потребують видалення. Керівництву закладу буде доручено спільно з комунальниками навести лад на прилеглій території.

На нараді керівництву КП «Чисте місто» доручили провести перевірку стану сміттєвих контейнерів та, у разі необхідності, відремонтувати або замінити пошкоджені баки на нові.

КП «ТВК» виконало налаштування системи опалення в одному з корпусів дитячої музичної школи, і наразі температурний режим у закладі відповідає нормі. Тим не менш проблема потребує комплексного вирішення, тому буде підготовано бюджетний запит на проведення термомодернізації будівлі.

У місті готуються і до поливального сезону. На наступну сесію міської ради винесено питання щодо придбання обладнання, запчастин та матеріалів для проведення ремонту поливопроводу. Також підприємствам та установам міста рекомендовано опрацювати питання укладання договорів на полив підпорядкованих територій.

Ще одна безкінечна і болюча тема – стан міських доріг, особливо після зими. Тому КП «Комунальні системи» підготує бюджетний запит на проведення ямкового ремонту. А поки що комунальникам доручено розглянути можливість використати для тимчасового усунення пошкоджень асфальтний зріз, який залишився після капітального ремонту доріг.   

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Опалювальний сезон в Енергодарі наближається до завершення

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X