Весняна еко-толока по-енергодарськи: містяни навели лад на заканальній зоні

Близько сотні енергодарців прийшли 24 квітня на суботник до Всеукраїнського дня довкілля, аби зробити своє місто чистішим, красивішим та затишнішим. Захід ініціювала громадська організація «БРАМА», і до потрібної справи радо долучилися небайдужі містяни.

Учасники толоки привели до ладу ліс та прибережну зону за прогулянковим каналом – улюблене місце відпочинку енергодарців різного віку та рибалок.

Робота кипіла на усьому узбережжі, тож величезні мішки швидко наповнювалися різноманітним непотребом. Звичайно, багато хто вважає, що ранок такого довгоочікуваного вихідного дня можна було б провести за більш приємними справами, аніж прибирання чужого сміття. Але учасники толоки знають, що долучилися до толоки недаремно, адже завдяки їхнім зусиллям місто просто зараз стане трохи кращим.

Ековолонтери прийшли на суботник цілими родинами. І найменші енергодарці не стояли осторонь, а активно допомагали прибирати мальовничий куточок свого міста. Для дітлахів цей суботник став першим у житті, але, щось нам підказує, що далеко не останнім. 

Також в цей день учасники суботника навели лад і на території навколо пам’ятника на честь будівництва теплової станції, з якої півстоліття тому році й почалася історія Енергодара.

Загалом квітневому суботнику передувало «генеральне прибирання», благоустрій та озеленення міста, які протягом місяця вели комунальники на різних територіях. Добре потрудилися й працівники бюджетних установ міста, колективи закладів освіти. Крім того, розпорядженням міського голови підприємствам, організаціям та установам некомунальної форми власності також було рекомендовано долучитися до акції та прибрати закріплені за ними території.

Тепер справа за всіма жителями міста – з повагою ставитися до чужої праці, бути в гармонії з природою, відчувати персональну відповідальність за чисте довкілля. Адже всі ми знаємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Тож почнімо із себе!

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Спричинив пожежу – сплати штраф: енергодарські рятувальники не залишать паліям…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X