У Запорізькій області стартувало весняне обстеження доріг

У Запорізькій області, як і в цілому по Україні, розпочався весняний комісійний огляд автомобільних доріг, організований “Укравтодором”. Огляд доріг триватиме до 21 квітня 2019 року.

У Запорізькій області почали обстеження доріг
Огляд доріг триватиме до 21 квітня 2019 року

Як повідомили в Службі автодоріг у Запорізькій області, вже завершено перший підготовчий етап, а з 1 по 21 квітня триватиме другий – практичний етап.    

За цей час фахівці перевірятимуть автомобільні дороги загального користування державного значення області та залізничні переїзди щодо їх придатності до експлуатації після зими та з метою визначення необхідних обсягів ремонтних робіт при підготовці їх до літа.

До складу комісії входять представники обласної Служби автодоріг, ДП «Запорізький облавтодор» та Управління патрульної поліції у Запорізькій області.

Мета цієї перевірки – під час огляду зафіксувати: стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

Особливу увагу планують приділити облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених дорожніх знаків.

Крім того, для належної підготовки до курортного сезону, з урахуванням збільшення транспортних потоків у літній період до Запорізької області, будуть серйозно обстежені туристичні маршрути руху.

Читайте також: Голову сільради Приморського району звинувачують в розтраті бюджетних коштів

1 Комментарий
  1. ... :

    Судя по фото, эти специалисты и уровнем пользоваться не умеют…. Представляю что они на меряют

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X