Центр Енергодара захопили …величезні щури!?

Схоже, що від недавнього «комунального раю», яким тривалий час на фоні багатьох інших міст області вважався Енергодар, не залишилося і сліду. Непрацюючі ліфти, протікаючи покрівлі, забиті відходами контейнери, смердючі підвали з полчищами тарганів – ось такі реалії ми маємо сьогодні. А віднедавна у енергодарців, які мешкають, фактично, в центрі міста, в будинку № 14 по вулиці Українська, з’явилися нові небезпечні й дуже бридкі сусіди.  І ними стали величезні щури!

В Енергодарі, в центрі міста, хазяйнують десятки величезних ЩУРІВ!
Центр Енергодара захопили …величезні щури!?

Дійшло до того, що щури настільки комфортно почуваються в будинку, що заповнили підвал, відсік для  контейнеру сміття  та навіть електрощитові! Тварюки бігають скрізь, не боячись людей. І їх  весь час  можна побачити на сходах та майданчиках між поверхами. Та найбільше натерпілися люди, коли тривалий час в будинку не працював ліфт і  доводилося ходити пішки. Особливо лякалися величезних щурів діти, які йшли до школи чи поверталися додому. Багатьох батьки навіть почали зустрічати та проводжати.

«Дійшло до того, що якоїсь миті я навіть боялася засинати вночі. Адже у власній квартирі чую, як щури пищать! Немає жодної гарантії, що дуже скоро вони не пролізуть до помешкань людей через каналізацію чи канал вентиляції. По нашим приблизним розрахункам, в під’їзді зараз щонайменше 20-30 великих щурів!» – розповідає одна з мешканок будинку по Українська, 14.

Мешканці неодноразово подавали заявки щодо усунення цієї проблеми до «Міста для людей Енергодар».  Однак жодного результату протягом трьох місяців немає! Більш того,  прибиральниця, яка є працівницею «МДЛ», теж боїться щурів. Їй особливо лячно вивозити сміття, адже саме тут цих тварюк чи не найбільше. Але навіть заради безпеки своєї ж співробітниці «МДЛ» не рухнуло й пальцем!

Тож, мешканці вирішили діяти власними силами. Скинулися коштами та вийняли спеціальну службу з дератизації, яка вчора, 14 травня, взялася за щурів. До речі, ії спеціалісти спочатку не могли повірити, що проблема дійсно існує і люди не перебільшують. Але коли приїхали на місце, то були шоковані. Кажуть, на їх пам’яті це перший такий випадок в Енергодарі! Але чи останній? Адже тенденція до погіршення комунального стану в місті тільки набирає обертів. А що тоді буде далі?..

Читайте також: Чоловік, що жив у під’їзді власного будинку, знову повернувся в Енергодар

Мысли посетителей
  1. Павел :

    А дальше будет только хуже

  2. Владимир :

    За 2 месяца поймал 3 мыши, за предыдущие 5 лет ни одной не было, Результат трудов МуДиЛ на лицо.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X