Велосипедисти Енергодара, Дніпрорудного та Кам’янки побували у триденному велопоході протяжністю 180 км

Початок осені велосипедисти Енергодара, Дніпрорудного та Кам’янки-Дніпровської відзначили, як і годиться справжнім прихильникам цього виду спорту, дружньою веломандрівкою, а отже – новими велопригодами.

Незабутній веловікенд: енергодарці, дніпрорудненці та кам’янці побували у триденній веломандрівці 

Як розповів МедіаЦентру учасник цієї події – член клубу «ВелоДнепрорудный» В’ячеслав Широкий, похід вихідного дня тривав з 3 по 5 вересня. Його кінцевою зупинкою мали стати мальовничі Токівські водоспади на річці Кам’янка, що неподалеку від міста Покрова Дніпропетровської області.

Веломандрівники проїхалися мальовничими місцями

Стартували велотуристи ввечері у п’ятницю: паралельно до пункту збору попрямували групи з Дніпрорудного, Енергодара та Кам’янки-Дніпровської – всього виявили бажання «катнути» 19 хлопців і дівчат.

Опівночі учасники велопоходу дісталися місця ночівлі та розбили табір. Радість довгоочікуваної зустрічі, пізня вечеря на вогнищі, романтика осінньої ночі та щирі розмови задали необхідний тон мандівці.

Проте вранці наступного дня на велосипедистів чекав неприємний сюрприз – паром, що мав доправити їх з Кам’янки до Нікополя, не вийшов у рейс через шторм. Не пустили того дня і катер. Тож на місці довелося змінювати маршрут.

Втім такий поворот подій зовсім не засмутив велотуристів, і вони вирушили через Велику Знам’янку на Херсонщину – в село Первомаївка Верхньорогачицького району. Відтак, подолавши 90 кілометрів, мандрівники зупинилися недолік села і розбили табір для другої ночівлі.

На заваді гарному відпочинку не стали постійний стрімкий вітер та відчутне похолодання, адже більшість учасників має великий досвід велопоходів, подолання значних відстаней та «виживання» у спартанських умовах.  

А в неділю, поласувавши смачним сніданком на вогнищі, мандрівники вирушили додому.

У підсумку за три дні велосипедисти подолали маршрут протяжністю 180 км. За словами учасників велопоходу, захід пройшов чудово!

«Радість від спілкування з однодумцями, мальовничі пейзажі, гарний настрій та задоволення від чергової, хоча й маленької, перемоги над собою – ось ті враження й емоції, що залишив по собі наш велопохід, – розповів В’ячеслав Широкий. – А ще ми вирішили, що закриттю літнього велосезону обов’язково бути! Плануємо провести його на початку або в середині жовтня. Тож слідкуйте за нашими новинами в групах «EnVelo» https://invite.viber.com/?g2=AQBHmLB5KGtQsU0JxQw%2FwgEZL%2BVaGEJF1vOaS4FSbdvI06e0r8fkXgonxfswFIve та «ВелоДнепрорудный» https://invite.viber.com/?g=r7J0SNk2QkZW7c8n1bi3KGTMGgUfelMa у Viber».  

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Фото надані учасниками велопоходу

Читайте також: Для енергодарців проведуть фестиваль спорту та здорового способу життя

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X