В Енергодарі пройшло свято для любителів велосипедної їзди

2 червня в Енергодарі відбулося вже традиційне свято для любителів  велопрогулянок та велоспорту. Вже шостий рік поспіль енергодарці  мають змогу показати свої навички велосипедної їзди та навіть позмагатися  один з одним у майстерності в цьому цікавому виді спорту.

Для когось це просто спосіб розрядитися емоційно та покращити свій фізичний стан, чи навіть  схуднути, а дехто  не бачить себе без велосипеда, роблячи його частиною свого життя.

Учасниками заїзду та змагань в  цілому у цей день стали люди самої різної вікової категорії та статті. Обмежень для спортсменів не було майже ніяких, головним критерієм для участі була  лише наявність засобу пересування.

В Енергодарі відбулося свято для любителів велосипедної їзди
«Велодень» в Енергодарі

Після реєстрації біля ПК «Сучасник» кожен, хто отримав свій порядковий номер, починав готуватися до заїзду центральними вулицями міста. Після чого, вже у міському парку на більш досвідчених спортсменів очікували змагання за перші місця та нагороди.

Окрім енергодарців, учасниками  цьогорічного «Велодню» стали гості з Запоріжжя, Нікополю, та Дніпрорудного.

Шостий рік поспіль в Енергодарі проходять змагання з велоспорту
В Енергодарі відбувся «Велодень»

Всього ж участь у  велосвяті, за підрахунками реєстраційної комісії, взяли близько  350 чоловік.  Кожен, з ким ми спілкувалися цього дня, з ентузіазмом  розповідав нам про свій досвід, стаж їзди, та про позитивний настрій, яким велосипедисти були ладні ділитися з кожним. Ми  ж, в свою чергу, бажаємо всім, хто займається цим видом спорту, ще більших заохочень та нових звершень.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Повна програма заходів до Дня міста Енергодара            

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X