Василівському реабілітаційному центру для хижих тварин – 19 років!

Вчора, 13 вересня, Василівський реабілітаційний центр для хижих тварин зустрів свій 19-й день народження.

Засновники центру Олександр Олександрович та Олена Олександрівна Пилишенки

Тоді, у 2002 році, все почалося з маленького левеня Каті. Ще через рік їй знайшли пару – берберійського лева-красеня Самсона, романтичний союз з яким дозволив започаткувати цілий левиний прайд.

У 2011 році Василівський центр «прогримів» на всю Україну й не тільки завдяки безпрецедентному проєкту «Людина та лев», який мав на меті привернути увагу людства на проблему винищення берберійських левів. Протягом 36 днів засновник центру Олександр Пилишенко постійно перебував в одному вольєрі з Катею, написав безліч її портретів та навіть прийняв у неї пологи. Це досягнення увійшло до Книги рекордів України та Національного реєстру рекордів.

Поступово тварин ставало все більше й більше. Вони потрапляли до родини Пилишенків із зоопарків, циркових труп, приватних фотографів, коли за різними життєвими обставинами звірі більше не могли жити у попередніх господарів. Сьогодні, окрім левів, центр населяють тигри, ведмеді, єноти, пума, дикобрази, мавпи і багато інших тварин, які буквально «купаються» у любові й турботі власників центру і персоналу та, безперечно, увазі гостей.

На адресу родини Пилишенків у ці святкові дні надходять сотні вітань від друзів та відвідувачів. Редакція МедіаЦентру також долучається до привітань та бажає закладу процвітання та здійснення всіх мрій і планів!

А для всіх бажаючих відвідати це неймовірне місце нагадуємо, що центр знаходиться за адресою: м. Василівка, вул. Степова, 8. Графік роботи: щоденно з 09:00 до 18:00 без перерв та вихідних.

З 1 вересня ціни на вхідний квиток складають: 0-7 років – безкоштовно, 7-14 років – 100 грн, з 14 років – 150 грн, з 70 років – безкоштовно.

МедіаЦентр Енергодар

Читтайте також: У Великій Білозерці на честь 90-річчя видатного місцевого агронома…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X