Василівська пенсіонерка перерахувала шахраям за «ліки» майже 75 тисяч гривень

Вкотре жертвами шахраїв стають літні, беззахисні і довірливі, люди. Так, 19 квітня до Василівського районного управління поліції звернулась 82-річна мешканка райцентру з повідомленням про те, що вона стала жертвою шахраїв, які обманом заволоділи її заощадженнями.

Шахраї «виманили» у василівської пенсіонерки майже 75 тисяч гривень
Шахраї «виманили» у василівської пенсіонерки майже 75 тисяч гривень

Як повідомила пресслужба Василівського РУП, ще 23 березня жінка в Інтернеті замовила ліки, але так не отримала їх. 15 квітня пенсіонерці зателефонував невідомий чоловік і сказав, що її ліки не є лікарським препаратом і наразі проводиться відповідна перевірка. А для подальшої перевірки їй треба переказати кошти. Тож в період з 23 березня по 15 квітня пенсіонерка переказала через термінал кошти в сумі 74 230 гривень.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі проводяться невідкладні оперативно-пошукові заходи зі встановлення осіб, причетних до скоєння злочину.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян з проханням звернути увагу своїх близьких на необхідність перевіряти будь-які повідомлення від незнайомих людей. Проінформуйте їх про розповсюджені види шахрайських дій, які націлені саме на літніх громадян. Передусім, літнім людям не слід довіряти незнайомим людям та впускати їх до своєї квартири. Якщо на телефон надійшов дзвінок з повідомленням «про родича у біді», треба негайно телефонувати родичу або тим особам, які можуть бути поруч з ним. За номером 102 також можна перевірити інформацію про знаходження громадян у відділенні поліції та скоєння ДТП.

Правоохоронці наголошують: у разі, якщо ви стали свідком чи жертвою правопорушення, не зволікайте, негайно звертайтесь до найближчого відділу поліції або за телефоном 102. Своєчасні звернення до поліції значно прискорюють реагування на вчинені злочини, а також на їхнє розкриття та затримання правопорушників.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Кам’янці-Дніпровській спіймали 49-річного любителя «травки»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X