Василівка долучилася до розв’язання ситуації із завершенням капремонту приймального відділення енергодарської СМСЧ

Вчора, 10 червня, у виконавчому комітеті відбулося перше засідання робочої групи з питань дотримання законодавства щодо охорони здоров’я на території Енергодарської міської ради Василівського району. Про це інформує пресслужба міськради.

У виконкомі пройшло перше засідання робочої групи з питань дотримання законодавства щодо охорони здоров’я на території Енергодарської міської ради
У виконкомі пройшло перше засідання робочої групи з питань дотримання законодавства щодо охорони здоров’я на території Енергодарської міської ради

Групу створено розпорядженням голови Василівської РДА. До складу комісії увійшли представники Василівської райдержадміністрації, міської влади Енергодара, депутати районної та міської рад, представники управління капітального будівництва ЗАЕС, КНП «СМСЧ» та управління комунальної власності міської ради.

За словами заступника голови Василівської РДА Олексія Тимківа, одним із головних завдань робочої групи є питання щодо стану виконання капітального ремонту приймально-діагностичного відділення КНП «СМСЧ», яке здійснюється у рамках Президентської програми «Велике будівництво». Також голова ОДА Олександр Старух доручив з’ясувати ситуацію навколо закупівлі та встановлення у приймальному відділенні діагностичного обладнання, придбаного за рахунок «ковідного» фонду.

Державне фінансування отримали виключно опорні лікарні у госпітальних округах – у Василівському районі це Василівка та Енергодар. У Василівці ремонтні роботи вже вийшли на фінішну пряму: у приймальному відділенні встановлено нове обладнання, і наразі очікується отримання дозволу для введення об’єкта в експлуатацію.

Проте в Енергодарі ситуація геть інша. Минулого року на реконструкцію відділення з державного та місцевого бюджетів було виділено понад 18 млн грн. Ремонтні роботи повинні були завершитися ще у грудні минулого року, однак коштів на це не вистачило, тож цього року з міського бюджету виділили ще 4,4 млн гривень.

В процесі ремонту виявлено низку серйозних порушень, які потребують усунення. Так, проєктом, замовником якого виступала СМСЧ, не передбачено заміну вікон у відділенні та облаштування пожежної сигналізації у приміщеннях. Чому приватна компанія, яка здійснювала експертизу проєкту, проігнорувала такі грубі порушення – велике питання.  

Керівництво Василівської РДА висловило бажання заслухати інформацію адміністрації СМСЧ про стан виконання ремонтних робіт, проте ані очільник медсанчастини Андрій Бредихін, ані його заступники, які є членами робочої групи, на засідання не з’явилися, хоча були запрошені заздалегідь.

Учасники робочої групи опрацювали перелік подальших дій щодо якнайшвидшого завершення розпочатого ремонту, аби вже  восени жителі міста мали можливість отримувати медичні послуги в комфортних умовах на сучасному обладнанні.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Критична ситуація у гемодіалізному відділенні енергодарської СМСЧ досягла апогею: працівники…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X