Де отримати картку енергодарця та що таке валідатори?

Минулого тижня в енергодарських маршрутках з’явилися перші в Запорізькій області валідатори. Це спеціальні автоматичні пристрої для обліку пільговиків. Валідаторами обладнані всі сім маршрутних автобусів, які курсують містом. Як зазначає місцева влада, нововведення дозволить громадянам скористатися правом пільгового проїзду за допомогою унікальної електронної картки енергодарця.

З 1 жовтня 2019 року відбудеться повний перехід на електронний облік
В Енергодарських маршрутках тестують валідатори

Минулого 2018 року міський голова Енергодара Павло Музика підписав меморандум з «Державним ощадним банком України», завдяки якому й розпочалося запровадження проекту «Картка енергодарця». Такі картки  дозволять оптимізувати процес перевезення пільговиків, визначити пасажиропотік та врегулювати питання обґрунтованої компенсації перевізникам вартості проїзду.

Картка енергодарця  доступна кожному, не тільки пільговикам. Будь-який житель нашого міста може оформити її, та безготівково розраховуватися в маршрутних автобусах. Окрім того, на картку енергодарця можна зарахувати кошти та користуватися нею як звичайною банківською карткою.

Картки дозволять оптимізувати процес перевезення пільговиків
Карткою енергодарця можна користуватися як звичайною банківською карткою

Зараз валідатори тільки тестують, але вже з 1 жовтня 2019 року відбудеться повний перехід на електронний облік пільговиків. На сьогодні, поки що, немає обмеження кількості проїздів одним пільговиком на день, але з часом планують розглянути доцільність таких обмежень і все таки ввести їх. Також розробники планують розширити спектр послуг, які можна отримати за допомогою картки енергодарця.

Картку енергодарця можуть отримати усі охочі містяни
Картка енергодарця доступна кожному жителю нашого міста

Для оформлення «Картки енергодарця» громадянам пільгових категорій необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення міської ради  по вул. Козацька, 17. Окрім пільговиків отримати картку може будь-який житель Енергодара. Для цього необхідно звернутися до місцевого відділення «ОЩАДБАНКу» за адресою  вул. Центральна, 4.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Які зміни чекають на енергодарських школярів з 1 вересня?

1 Комментарий
  1. Александр :

    А как же по поводу если к нам в город приедут гости теперь им как ?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X