В енергодарських автобусах з’явилися валідатори: що це і навіщо?

Енергодарці, які часто користуються міськими маршрутними автобусами, встигли помітити, що в них з’явилися незвичайні пристрої. Цю тему почали обговорювати і в соціальних мережах Енергодара – людям стало цікаво: що це,  та навіщо?

Валідатори в енергодарських маршрутних автобусах
В Енергодарських маршрутках встановили валідатори

На сторінці Енергодарської міської ради в соціальній мережі Фейсбук опублікували повідомлення про те, що всі сім маршрутних автобусів, які курсують містом, обладнані валідоторами. Це спеціальні автоматичні пристрої для обліку пільговиків

Влада зазначає, що нововведення дозволить громадянам скористатися правом пільгового проїзду за допомогою унікальної електронної картки енергодарця.

Проект «Картка енергодарця» ініціатива міської влади
Пільговики можуть отримати картку енергодарця

Проект «Картка енергодарця»  – ініціатива міської влади. Такі картки  дозволять оптимізувати процес перевезення пільговиків, визначити пасажиропотік та врегулювати питання обґрунтованої компенсації перевізникам вартості проїзду, йдеться у повідомленні.

Картку енергодарця вже отримали чотири тисячі містян-пільговиків з п’ятнадцяти тисяч, які зареєстровані в управлінні праці та соціального захисту населення нашого міста.

Перехід на електронний облік пільговиків за допомогою валідаторів у повному обсязі розпочнеться з 1 жовтня 2019 року. Влада Енергодара закликає всіх громадян пільгових категорій до цього часу завершити процедуру оформлення картки.

Для отримання «Картки енергодарця» громадянам пільгових категорій необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення міської ради за адресою: вул. Козацька, 17 (тел. 6-77-70).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарців запрошують зустріти осінь з «Євгенієм Онєгіним»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X