В енергодарській СМСЧ практично не створені належні умови для запобігання пожежам

На щотижневій нараді міського голови з керівниками медзакладів Енергодара особливу увагу було приділено результатам проведеного позапланового обстеження будівель та приміщень СМСЧ на дотримання протипожежних вимог.

В енергодарській СМСЧ експерти виявили численні грубі порушення вимог протипожежної безпеки
В енергодарській СМСЧ експерти виявили численні грубі порушення вимог протипожежної безпеки

Як повідомляє пресслужба міськради, складений експертами за підсумками проведеної перевірки лист на 14 сторінок містив чималий перелік грубих порушень правил протипожежної безпеки.

Згідно з висновками експертів, у закладі практично зовсім не вживаються заходи зі створення належних умов для запобігання пожежам та надзвичайним ситуаціям: в СМСЧ відсутнє необхідне протипожежне обладнання та системи протипожежного захисту, не створені належні безпечні умови у відділеннях, немає доступу до пожежних гідрантів. Та про що взагалі можна казати, коли на підприємстві не виконуються навіть базові організаційні заходи, які не потребують виділення додаткових коштів – наприклад, проведення необхідних випробувань обладнання та навчань персоналу.

На нараді в. о. директора СМСЧ Святослав Струс зазначив, що занедбаний стан медзакладу та відсутність протипожежного захисту – це начебто спадщина від попереднього керівництва з тих часів, коли СМСЧ ще була у підпорядкуванні МОЗ. Але ж передача державного закладу до власності громади Енергодара відбулася ще наприкінці 2018 року, і за цей період у керівництва були час і можливості створити належні безпечні умови для пацієнтів та персоналу.

Слід пам’ятати, що СМСЧ є об’єктом критичної інфраструктури, де контроль за дотриманням протипожежних вимог має бути на вищому рівні. Адже халатність та легковажність у цьому питанні може мати дуже сумні наслідки – чого варта моторошна пожежа у Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні, що сталася на початку лютого цього року.

Тож керівництву СМСЧ доручено надати план заходів з усунення всіх виявлених зауважень з термінами та відповідальними особами, та, у разі необхідності, підготувати відповідні бюджетні запити.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Подвійна гра: навіщо адміністрація СМСЧ блокує виплату авансу своїм працівникам?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X