В Енергодарській СМСЧ наявна вакцина від сказу, сироватки від укусу змій та ботулізму – досі немає

Вчора, 15 липня,у виконкомі відбулася чергова робоча нарада з нагальних питань медичної галузі. Як повідомляє пресслужба міськради, епідеміологічна ситуація в Енергодарі залишається стабільною – протягом тижня виявлено лише один випадок хвороби. На території області показники приросту випадків захворювання також невисокі: за тиждень виявлено 26 осіб з коронавірусом.

У виконкомі відбулася чергова робоча нарада з нагальних питань медичної галузі

У зв’язку з тим, що КНП «СМСЧ» виведено зі списку закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну допомогу при COVID-19, тепер пацієнтів з коронавірусом госпіталізують до Дніпрорудненської лікарні.

Продовжується вакцинація громадян від COVID-19. Щеплення проводиться вакцинами AstraZeneca та CoronaVac. Вакцину Pfizer наше місто отримує за розподілом обласного департаменту охорони здоров’я. Нею щеплять осіб віком від 60 років, а також диспансерних пацієнтів, які мають захворювання.

На базі Центру первинної медико-санітарної допомоги створено центр масової вакцинації, де енергодарці зможуть вакцинуватися у вихідні та святкові дні. Працюватиме він з 24 липня з 09:00 до 13:00.

На нараді порушили питання щодостану завершення ремонтних робіт приймально-діагностичного відділення СМСЧ. В.о. директора медзакладу Святослав Струс повідомив, що на сьогодні проєктанти проводять перевірку стану та якості виконаних робіт на їх відповідність проєкту, роботу з підрядною організацією щодо усунення зауважень та виявлених недоліків. Завершити всі роботи планується до 30 липня. Крім того, триває перевірка пакету документів для здачі об’єкту в експлуатацію. До перевірки будуть залучені фахівці управління комунальної власності як розпорядника бюджетних коштів.

Наразі експертизу проходять проєкти ремонту приміщень відділення під встановлення рентген-апарату та комп’ютерного томографа, ведеться підготовка до оголошення тендерних процедур.

Також у планах – виконати поточний ремонт приміщень головного корпусу СМСЧ, дитячого стаціонару, вхідної групи та санвузлів першого поверху дорослої поліклініки, капремонт покрівлі головного та господарського корпусів, капремонт другого та третього поверху прибудови до дорослої поліклініки.

Окрім того, управління комунальної власності підготувало бюджетний запит на виконання робіт з реконструкції приміщення під лабораторію. Найближчим часом буде проведена зустріч з проєктантами.

Керівництво СМСЧ підписало договір на поставку маммографа, придбаного за кошти державного бюджету. Далі слід пройти всі необхідні процедури з отримання ліцензії на зберігання обладнання, а також облаштування приміщення під його розміщення.

В.о. директора КНП «СМСЧ» також повідомив про роботу в напрямку забезпечення лікарні препаратами проти ботулізму, сказу, а також антитоксином від укусів змій. За розподілом обласного департаменту охорони здоров’я СМСЧ отримала антирабічну вакцину від сказу. Препарати ж від ботулізму надійшли до області у невеликій кількості, тому прийнято рішення залишити всі дози в обласній інфекційній лікарні. Сироватку від укусів змій в області поки що очікують.

Придбання анатоксинів проти ботулізму та укусів змій включено до плану закупівель СМСЧ. Тож, у разі можливості, медзаклад зможе самостійно придбати ці препарати та створити необхідний резерв на випадок надзвичайних ситуацій.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська СМСЧ отримала ще 20 комп’ютерів: це має пришвидшити підключення до електронної медичної системи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X