В Енергодарі за рахунок субвенції придбають інсулін, обладнання для ЦНАПу та Нової української школи

Вчора, 7 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. Як повідомляє пресслужба міськради, одне з питань порядку денного стосувалося збільшення обсягу субвенції з місцевого бюджету за рахунок державної субвенції на здійснення підтримки закладів охорони здоров’я на суму 715 100 грн. Кошти спрямують на придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет.

На позачерговому засіданні виконкому Енергодарської міськради розглянули низку важливих питань

Члени виконкому затвердили і субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у сумі 1 305 534 грн. Ці кошти направлять на заробітні плати педагогів-консультантів, підвищення кваліфікації вчителів, придбання меблів, дидактичних матеріалів та ноутбуків.

Крім того, на засіданні затвердили обсяг субвенції з державного бюджету у сумі 594 000 грн на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Ці кошти підуть на придбання обладнання для оформлення біометричних паспортів (330 тис. грн) та обладнання для видачі посвідчення водія та документів на реєстрацію транспортного засобу (264 тис. грн). Тож невдовзі містяни зможуть отримувати ці послуги у Центрі надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» (просп. Будівельників, 22). 

Також рішенням виконкому створено комісію для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. Комісія займатиметься підготовкою пропозицій для формування потреби в субвенції на вищезазначені цілі, формування списків осіб, які перебувають на квартирному обліку,   погодження житлових об’єктів, які планується придбати для забезпечення житлом дитячих будинків сімейного типу, соціальним житлом тощо. 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Реорганізація в дії: у виконкомі розповіли про стан справ на комунальних підприємствах Енергодара

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X