В Енергодарі з 1 вересня розпочнеться голосування за проєкти Громадського бюджету

В Енергодарі з 1 вересня розпочинається етап голосування за проєкти Громадського бюджету, що надійшли від ініціативних енергодарців. Як повідомляє пресслужба міської ради, проголосувати за обраний проєкт можна з 1 по 15 вересня включно.

Вже з 1 вересня енергодарці зможуть віддати свої голоси за проєкти Громадського бюджету
Вже з 1 вересня енергодарці зможуть віддати свої голоси за проєкти Громадського бюджету

У поточному році на Громадський бюджет містяни подали 84 проєкти, з них: 18 – великих загальноміських, 6 – великих з розвитку закладів освіти, 42 ­– малих загальноміських та 18 малих проєктів з розвитку закладів освіти.

Та за результатами обговорень члени Координаційної ради з питань громадського бюджету до голосування допустили 74 проєкти ( 16 – великих загальноміських, 6 – великих з розвитку закладів освіти, 39 – малих загальноміських та 18 – малих з розвитку закладів освіти).

Віддати свій голос за обраний проєкт можна через приватний кабінет на сайті https://energy.pb.org.ua/, зареєструвати який можна через BankID (для клієнтів ПриватБанку, Монобанку, Ощадбанку та інших), а також у пунктах реєстрації – бібліотеках за адресами: пр. Будівельників, 22, вул. Набережна, пав. №8 та вул. Молодіжна, 105. При собі необхідно мати паспорт та електронну пошту.

Проголосувати також можна через термінал самообслуговування ПриватБанку за адресами: вул. Козацька, 16в, 19, 28, вул. Молодіжна, 12, вул. Українська, 10, 16, пр. Будівельників, 24, вул. Центральна, 4.

Ознайомитися із переліком проєктів можна по за посиланням: https://energy.pb.org.ua/projects.

Кожен житель міста має можливість віддати два голоси (по одному за великий і малий проєкти).

За додатковою інформацією слід звертатися за телефоном: (06139) 6-55-67.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: До школи готові: енергодарські першачки з багатодітних сімей отримали нові ранці з…

Комментарии закрыты.

X