В Енергодарі виконком затвердив відкориговані тарифи на теплову енергію і постачання гарячої води

Вчора, 22 вересня, члени виконкому зібралися на позачергове засідання, аби розглянули питання про встановлення (корегування) КП «Тепловодоканал» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. Про це повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради.

В Енергодарі виконком затвердив відкориговані тарифи на теплову енергію і постачання гарячої води

Рішення про корегування тарифів у зв’язку із збільшенням вартості теплової енергії ВП ЗАЕС мали прийняти ще минулого тижня на черговому засіданні виконкому. Але у членів виконавчого комітету виникли зауваження, тож питання відправили на доопрацювання. Цього разу всі зауваження були враховані й надані обґрунтовані пояснення.

Таким чином тариф на теплову енергію встановлено в розмірі 367,70 грн/Гкал (без ПДВ), 441,24 грн/Гкал (з ПДВ), за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії (покупна теплова енергія) – 209,58 грн/Гкал (без ПДВ), 251,50 грн/Гкал (з ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 147,84 грн/Гкал (без ПДВ), 177,41 грн/Гкал (з ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 10,28 грн/Гкал (без ПДВ), 12,34 грн/Гкал (з ПДВ);

тариф на послугу з постачання теплової енергії, що дорівнює вартості теплової енергії – 367,70 грн/Гкал (без ПДВ), 441,24 грн/Гкал (з ПДВ);

тариф на послугу з постачання гарячої води – 40,21 грн/м³ (без ПДВ), 48,25 грн/м³ (з ПДВ).

Для споживачів тариф на послуги з постачання гарячої води збільшиться на 0,54 грн за 1 метр кубічний (в межах 1%), а вартість теплової енергії зросте в межах 2%.

Відкориговані тарифи діятимуть з 1 жовтня 2021 року до 30 вересня 2022 року за умови переходу на нові договірні відносини відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі стартує ремонт внутрішньоквартальних доріг: комунальники…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X