В Енергодарі відтепер діє «зелена» зона карантину: які обмеження залишаються

Сьогодні, 22 червня, у виконавчому комітеті відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19. Як повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради, члени штабу заслухали інформацію про поточний стан із захворюваністю на COVID-19 у місті та вакцинацію від коронавірусу.

За словами медиків, активність енергодарців, які бажають вакцинуватися, – на досить низькому рівні. Тому керівництво підприємств, установ та закладів просить провести роз’яснювальну роботу у трудових колективах щодо важливості вакцинації.

В Енергодарі, як і по всій країні, діє «зелена» зона карантину: перелік обмежень
В Енергодарі, як і по всій країні, діє «зелена» зона карантину: перелік обмежень

Відповідно до Постанови КМУ від 16.06.2021 №611, на території Енергодара, як і по всій Україні, встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, а також продовжено дію карантину до 31 серпня 2021 року. На цей час заборонено перебування в громадських будинках і громадському транспорті без захисних масок, проведення масових заходів (у тому числі в розважальних закладах і закладах громадського харчування) без вдягнених масок, здійснення пасажирських перевезень в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння.

Що стосується обмежень для суб’єктів господарювання, то тут є обов’язковим нанесення маркування з дотриманням дистанції 1,5 метра, забезпечення працівників масками та обслуговування покупців виключно в захисних масках.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські дитячі будинки сімейного типу отримали ключі від новеньких мінібусів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X