В Енергодарі відбулося перше засідання новосформованої ТВК: голова Сергій Хоролець на нього не з’явився

Вчора, 25 жовтня, відбулося перше засідання новосформованої Енергодарської міської виборчої комісії. На ньому були присутні 13 із 15 осіб складу ТВК.

В Енергодарі відбулося перше засідання новосформованої ТВК

На зібрання чомусь не прийшов голова комісії – представник політичної партії «Слуга народу» Сергій Хоролець, тож його функції виконала заступниця Олена Андрійчук.

«Пілотне» засідання провели надзвичайно оперативно – впоралися менше, ніж за десять хвилин. За цей час кожен присутній член комісії прийняв присягу.

«Я, (прізвище, ім’я та по батькові), беручи на себе повноваження члена виборчої комісії та усвідомлюючи свою високу відповідальність перед Українським народом, присягаю додержуватися Конституції та законів України, чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, виходячи з принципів верховенства права, законності, об’єктивності та неупередженості, забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України».

Члени комісії прийняли присягу

Хочеться сподіватися, що члени комісії справді слідуватимуть цим словам і виконуватимуть свої обов’язки належним чином.

«Залишилося дочекатися голову, зареєструвати його в реєстрі юридичних осіб, отримати печатку і працювати», – резюмувала заступниця голови ТВК та оголосила засідання закритим.

Наприкінці зборів комісія отримала від адвоката Артема Дубкова заяву на виконання постанови ЦВК про виконання рішення Запорізького адміністративного суду та визнання обраним кандидата в депутати Енергодарської міської ради Наталії Лабяк.

Комісія отримала заяву на виконання постанови ЦВК про виконання рішення суду та визнання обраним кандидата в депутати Наталії Лабяк

Нагадаємо, саме через скаргу директорки КП «Міська молочна кухня» центральна виборча комісія достроково розпустила попередню Енергодарську ТВК, оскільки комісія не ухвалила рішення про реєстрацію її депутатом міської ради 8-го скликання.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: І знову здрастуйте: одіозний ексдиректор енергодарського КП «ТВК» Сергій Хоролець очолив…

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X