В Енергодарі від коронавірусу вакциновані майже 90% освітян

Нині в Енергодарі від COVID-19 лікуються 21 вихованець дитсадків та 133 школяра. Також хворобу підтвердили 19 співробітникам дитсадків та 23 працівникам шкіл. Серед працівників культурної галузі хворіє одна людина. Ще троє очікують результатів тесту. Такі дані були оприлюднені 20 жовтня на педагогічній раді закладів освіти, повідомляє пресслужба міськради.

Вакцинація від COVID-19: в Енергодарі щеплені майже 90% освітян

Працівники закладів освіти, культури та спорту продовжують вакцинуватися від коронавірусу. На сьогодні щеплені 87,8% від загальної кількості освітян. Вакциновані повністю трудові колективи відділу культури та художнього виставкового залу, на 93% – МПК «Сучасник», близько 70% вакцинованих – у музичній та художній школах, а також у бібліотеках міста.

Щодо спортивних установ, від COVID-19 щеплені 83% працівників ДЮСШ з боксу, 81% – спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС, 52% – басейну ВП ЗАЕС.

Сьогодні, 21 жовтня, на базі ЕНВК №5 мобільна бригада КНП «ЦПМСД» проведе щеплення працівників освіти (25 людей – першою дозою, 130 – другою).

Енергодарцям нагадують про важливість та необхідність вакцинації. Нині в місті стрімко продовжує зростати рівень захворюваності, госпіталізації та летальних випадків. «Ковідний» та провізорний шпиталі КНП «СМСЧ» заповнені пацієнтами, а лікарі змушені щодня стикатися з великим навантаженням та ризиком для життя та здоров’я. Саме вакцинація є єдиним надійним засобом уберегтися від важкого перебігу хвороби, захистити себе та близьких.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Школярам Енергодара скоротили осінні канікули

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X