В Енергодарі у військовій частині 3042 провели тактико-спеціальні навчання

У військовій частині 3042 Національної гвардії України, яка забезпечує охорону та безпеку Запорізької АЕС, успішно пройшли тактико-спеціальні навчання. Про це повідомляє пресслужба станції.

Темою навчань було «Дії спеціальної комендатури під час участі у припиненні масових заворушень поблизу (на підступах) об’єкта, що охороняється». Мета: відпрацювання бойового злагодження підрозділів під час виконання службових (бойових) завдань в різноманітних умовах обстановки та підвищення польового вишколу особового складу.

Завданнями для особового складу було:

напрацювання і вдосконалення навичок командирів у керівництві підрозділами;

придбання командирами та виховними структурами практики мобілізації особового складу на успішне виконання службових (бойових) завдань;

вироблення у військовослужбовців високих моральних, бойових якостей, психологічної стійкості, ініціативи та самостійності;

дослідження способів дій підрозділів та ефективного використання сил на бойовій службі, а також методів роботи командирів, штабів і служб у керівництві військами. 

Зазначається, що в умовах штучно створеного масового заворушення тактико-спеціальні навчання загартовують у військовослужбовців психологічну стійкість, увагу, пильність та винахідливість.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі з нагоди Дня міста відзначили кращих працівників і трудові колективи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X