В Енергодарі триває реалізація програми «теплих кредитів»

В нашому місті й надалі діє Програма стимулювання населення міста Енергодара до впровадження енергоефективних заходів на 2021-2023 роки. На меті програми – поліпшення комфорту проживання мешканців міста через зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів шляхом стимулювання впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів.

Програма «теплих кредитів» й надалі діятиме для мешканців Енергодара

Як повідомляє пресслужба міської ради, така програма передбачає відшкодування енергодарцям частини суми кредиту, отриманого на придбання енергоефективного обладнання або матеріалів: регуляторів температури повітря, радіаторів, вузлів обліку тепла та води, вікон та балконних дверей з енергозберігаючим склом та багатозонних приладів обліку електроенергії.

Також повідомляється, що відшкодування кредиту проводиться одноразово у розмірі 60% суми кредиту, але не більше 8000 гривень за одним кредитним договором. Для осіб, яким призначено субсидію, відсоток відшкодування становить 80% суми кредиту, але не більше 14000 грн.

Що стосується ОСББ, то для них відшкодування проводиться теж одноразово у розмірі 60%, і не більше 8000 гривень в розрахунку за одну квартиру.

До кінця цього року у бюджеті міста для населення передбачено 50 тисяч гривень на часткову компенсацію за «теплими кредитами». Стільки ж передбачено для ОСББ та житлово-будівельних кооперативів.

Наразі ведеться робота щодо укладання договорів з АТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «УКРГАЗБАНК» та АТ КБ «ПриватБанк».

Дізнатися більш детальну інформацію можна в управлінні економіки міської ради за адресою: вул. Курчатова, 11, каб. 602, 607. Тел. 6-57-54, 3-31-35.  

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці можуть звернутися до керівників області на «пряму лінію»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X