В Енергодарі стартував новий інноваційний освітній проєкт «KidEnergy»

Вчора, 12 вересня, в освітньому просторі «Resident» на базі інституту ім. Рема Хеноха, за підтримки ДТЕК Запорізька ТЕС та Енергодарської міської ради стартував новий інноваційний освітній проєкт проєкт «KidEnergy». Його ідейними натхненницями виступили Уляна Коробчук та Марина Твердохліб.

В Енергодарі стартував новий інноваційний освітній проєкт «KidEnergy»

Як повідомляє пресслужба міськради, у рамках проєкту для дітей та молоді проводитимуть тренінги з робототехніки та 3D-моделювання, вони навчатимуться азам фінансової грамотності та плануванню, комунікаційним та лідерським навичкам, опановуватимуть мистецтво публічних виступів, секрети блогерства у соціальних мережах та знайомитимуться з журналістикою. Викладатимуть ці дисципліни відомі в місті та успішні люди. Перший навчальний модуль триватиме три місяці.

На церемонію відкриття проєкту завітали перший заступник міського голови Іван Самойдюк, секретар Енергодарської міської ради Володимир Тимошенко, в.о. директора Запорізької ТЕС Максим Шевцов, директор ЕІДМУ Володимир Ткаченко, які привітали молодь та організаторів зі стартом проєкту та пообіцяли сприяти в реалізації найкращих ідей.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Навчальний рік розпочався: чи всі енергодарські школярі готові «гризти граніт науки»?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X