В Енергодарі стартували ремонти доріг: енергодарських водіїв просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей

В Енергодарі відсьогодні, 24 вересня, розпочалися роботи з поточного ямкового ремонту внутрішньоквартальних доріг міста, який фінансується з бюджету міста.

Як повідомляється на сайті міськради, ремонтувати дорожнє полотно планують на вулицях Курчатова, Лісова, Скіфська, Придніпровська, Центральна, Козацька, Воїнів-Інтернаціоналістів, Українська, а також на проспекті Будівельників, бульварі Каштановому та Енергодарському шосе.

Відсьогодні розпочато ремонт дороги на вулиці Набережна, 22-24. Та чомусь не всі водії транспортних засобів розуміють важливість цих робіт, які виконуються для покращення благоустрою міста.

В Енергодарі стартували ремонти доріг: енергодарських водіїв просять з розумінням поставитися до незручностей

Деякі автовласники, не зважаючи на проведення ремонтних робіт та встановлення відповідних дорожніх знаків, продовжують рухатися по тим ділянкам, які ремонтуються. Цією байдужістю автовласники порушують цілісність дорожнього полотна, після ремонту якого будуть ним же і користуватися.

Тому комунальники звертаються до всіх водіїв транспортних засобів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже ці роботи ведуться задля покращення благоустрою нашого рідного міста!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі 29 вересня перевірятимуть систему оповіщення

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X