В Енергодарі стартує святковий онлайн-конкурс «Великодні дзвони»

Відділ культури Енергодарської міської ради  та  Міський Палац культури «Сучасник» запрошують енергодарців долучитися до святкового онлайн-конкурсу «Великодні дзвони». Його метою є популяризація українських великодніх традицій, виховання у мешканців міста поваги до національної культури та історії нашого народу, розвиток творчих здібностей.

Назустріч Великодню: енергодарці можуть долучитися до святкового онлайн-конкурсу
Назустріч Великодню: енергодарці можуть долучитися до святкового онлайн-конкурсу

Конкурс триватиме з 19 квітня по 5 травня. Його учасниками можуть бути мешканці міста та району будь-якого віку та представляти як колективні, так і індивідуальні роботи.

Номінації онлайн-конкурсу «Великодні дзвони»:

1) номінація «Народна писанка»: приймаються світлини або відеоматеріали з писанками, крашанками, дряпанками, крапанками, мальованками, травленками, традиційним розписом натурального яйця. Писанка може бути виконана в будь-якій техніці на дерев’яних, гіпсових заготовках або заготовках з іншої сировини та матеріалів;

2) номінація «Великодня паска»: приймаються світлини або відеоматеріали з оригінально оформленими тематичними традиційними пасками;

3) номінація «Великодня веселка»: приймаються світлини або відеоматеріали великодніх  композицій з пасок, писанок та інших предметів, які супроводжують великодні свята (пасхальні рушнички, корзинки тощо).

Фотографії або відеоматеріали слід надсилати на електронну пошту mpk@en.gov.ua  до 1 травня. Кожна світлина або відеоматеріал мають бути підписані та містити таку інформацію: прізвище, ім’я та по батькові, вік автора, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номер телефону.

Конкурсні роботи оцінюватимуть за наступними критеріями: художній рівень, технологія виготовлення, складність обробки, гармонійність композиції, оригінальність ідеї.

Журі визначить переможців відповідно до номінацій з присудженням Гран-прі, І, ІІ, ІІІ місць (у вікових категоріях «діти» та «дорослі»). Для переможців онлайн-конкурсу передбачений призовий фонд.

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться 5 травня, а нагородження переможців – 6 травня.

Контактний телефон: (06139) 6-09-28.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Виїзд з Енергодара через село Примірне знову відкрито

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X