В Енергодарі шукають претендентів на посади поліцейських офіцерів громади

В рамках реалізації принципу «Communiti policing» та проєкту «Поліцейський офіцер громади» з 26 квітня по 17 травня 2021 року проходить прийом анкет з метою відбору кандидатів на посаду поліцейських офіцерів громади до Енергодарської міської територіальної громади (8 посад), Василівської територіальної громади (2 посади), Степногірської територіальної громади (1 посада). Громади, в свою чергу, взяли на себе зобов’язання щодо придбання автомобілів для своїх поліцейських. Про це повідомляє пресслужба Василівського районного управління поліції. 

В Енергодарі шукають претендентів на посади поліцейських офіцерів громади
В Енергодарі шукають претендентів на посади поліцейських офіцерів громади

Кожен кандидат пройде відповідні етапи відбору: тестування та співбесіду з комісією, до складу якої входять також представники громади та поліграф.

«Поліцейський офіцер громади» – це наступний крок у реформі Національної поліції, направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів. Основна мета проєкту – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером.

Проєктом передбачено, що офіцери будуть більш самостійними у своїй діяльності, і, оскільки вони стануть повноправними представниками своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки їхньої роботи), то й звітуватимуть не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Крадіжки, шахрайство, наркотики: в Енергодарі зареєстровано понад 3 тисяч…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X