В Енергодарі пройшли вакцинацію проти коронавірусу 36% освітян

Одне з ключових питань щотижневої наради міського голови Дмитра Орлова з питань роботи закладів освіти та культури Енергодара стосувалося ситуації із захворюваністю на COVID-19.

На щотижневій нараді у міського голови обговорили нагальні питання в освітній та культурній сферах 

Як повідомляє пресслужба міськради, на сьогоднішній день в Енергодарі на карантин відправили два класи: з 6 по 14 вересня – 9-Б клас Енергодарського багатопрофільного ліцею, та з 8 до 15 вересня – 9-Б клас ЕЗОШ №2. Крім того, коронавірус підтверджено і у технічного працівника дитячої музичної школи. 

Тож наразі окрім організації якісного освітнього процесу на перший план виходить і захист здоров’я всіх учасників освітнього процесу. На жаль, рівень захворюваності по Запорізькій області свідчить про те, що наш регіон вже найближчим часом має всі передумови до переходу із «зеленої» до «жовтої» зони. А це, як зазначив міський голова, потягне за собою й нові карантинні обмеження.

Тож аби зменшити зростання захворюваності на COVID-19 та важкі наслідки у випадку хвороби, працівникам закладів освіти пропонують вакцинуватися. Сьогодні, 8 вересня, на базі ЕЗОШ №4 було організовано пункт щеплення: першу дозу вакцини отримали 30 працівників закладів освіти, другу дозу – 94 працівники.

В Енергодарі вакцинувалася від коронавірусу лише третина освітян

Всього на теперішній час вакциновано 36% всіх працівників закладів освіти. Найвищий рівень вакцинації поки що демонструє Енергодарський багатопрофільний ліцей – це 57% від кількості працівників закладу.

Але, як зазначає пресслужба міськради, в цілому в Енергодарі надто малий відсоток вакцинованих освітян, аби можна було впевнено говорити про те, що в осіннє-зимовий період місто уникне локдаунів й школи працюватимуть в звичному режимі. Тому управлінню освіти доручено активізувати роз’яснювальну роботу серед працівників та розробити низку стимулюючих заходів, аби рівень добровільної вакцинації зростав.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі один клас закрили на карантин через COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X