В Енергодарі проїхати на громадському транспорті можна буде тільки за довідкою

Через стрімке поширення коронавірусу відзавтра, 14 квітня, в Запорізькій області зупиняється автобусне сполучення між містами області. З 00:00 14.04.2021 року, згідно з протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 12.04.2021 № 11:

1) обмежено перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах, які забезпечують сполучення Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Полог та Енергодара із сусідніми населеними пунктами на відстань до 50 км. Проїхати можна буде лише за спеціальною довідкою.

Карантин посилено: енергодарці їздитимуть на громадському транспорті тільки за довідкою
Карантин посилено: енергодарці їздитимуть на громадському транспорті тільки за довідкою

Отримати довідку встановленого зразка за місцем своєї роботи можуть працівники важливих галузей економіки – об’єктів критичної інфраструктури, охорони здоров’я, правопорядку, оборони, цивільного захисту, транспорту, фінансової та банківської сфери, зв’язку та комунікацій, житлово-комунального господарства, торгівлі та харчової промисловості, а також ті, що мають безперервний виробничий цикл. Також проїхати у приміських маршрутах зможуть вихованці дитсадків та спеціалізованих шкіл-інтернатів, їхні батьки та працівники закладів освіти.

2) скасовано внутрішньообласні міжміські автобусні рейси, які забезпечують сполучення Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Полог та Енергодара із іншими населеними пунктами (маршрути протяжністю понад 50 км.).

На підставі вищевказаного протоколу облдержадміністрацією як організатором перевезень сформовано:

  • перелік міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів, рух на яких заборонено з 00 год. 00 хв. 14.04.2021(додається);
  • перелік приміських автобусних маршрутів, перевезення на яких здійснюватиметься виключно за довідками з 00 год. 00 хв. 14.04.2021(додається).

Перевезення пасажирів за іншими маршрутами, які не увійшли у вищевказані переліки, здійснюватимуться в звичайному режимі.

Також з 14 квітня припиняється перевезення пасажирів в міському громадському транспорті Енергодара. Перевезення працівників підприємств та установ до місця роботи здійснюватиметься тільки за наявності службового посвідчення. У разі відсутності такого посвідчення керівництво підприємств зобов’язано надати працівникам довідку для проїзду громадським транспортом.

Обмеження запроваджені на період дії на території області «червоної» зони карантину до особливого розпорядження.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі триває модернізація теплової мережі «АЕС – Місто»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X