В Енергодарі продовжують надавати допомогу підприємцям, які не працювали під час локдауну

Аби підтримати енергодарських підприємців, які під час локдауну не мали змоги працювати, рішенням виконавчого комітету затверджено Порядок надання допомоги з міського бюджету застрахованим особам. Мається на увазі допомога найманим працівникам суб’єктів господарювання та фізичним особам-підприємцям на період обмежувальних протиепідемічних заходів через коронавірус.

Як повідомляє пресслужба міської ради, згідно з Порядком така допомога надається в рамках виконання міської Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2018-2022 роки.

В Енергодарі продовжують надавати допомогу підприємцям, які не працювали під час локдауну

Минулого тижня виконком затвердив другий Реєстр застрахованих осіб на отримання допомоги з міського бюджету, до якого додали ще 70 місцевих підприємців. До першого реєстру, що затвердили у серпні, внесли 254 особи. Наразі 324 представника бізнесу отримали виплату у розмірі 6 тисяч гривень. Окрім цього, підприємці отримали таку ж допомогу від держави в розмірі 8 тисяч гривень.

Нагадуємо, що прийом заяв від ФОП та найманих працівників триває до 30 вересня – для отримання допомоги необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» (просп. Будівельників, 22).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські заклади освіти без вакцинації 80% працівників від…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X