В Енергодарі покарали підприємців за невідповідність зовнішньої реклами

Починаючи з 14 липня в Енергодарі регулярно проводяться перевірки комерційних об’єктів на їх відповідність затвердженим нормам Концепції розвитку зовнішньої реклами та вивісок, що була затверджена у квітні поточного року. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Перевірки проводяться відповідною комісією, до складу якої увійшли представники виконавчого комітету та відділу поліції.

Нині, за результатами цих перевірок, деяким підприємцям винесли усні зауваження. Виявлені порушення власники об’єктів усунули в найкоротші строки.

На двох підприємців, які відмовилися приводити свої об’єкти у відповідність до вимог Концепції, склали адміністративні протоколи за порушення ст. 152 КУпАП (порушення норм у сфері благоустрою населених пунктів). Більше того, під час перевірки один з підприємців намагався зчинити опір правоохоронцям, за що був затриманий та доставлений до відділу поліції.

Протягом наступного місяця продовжаться комісійні перевірки комерційних об’єктів на території міста. У разі виявлення порушень будуть складені відповідні акти.

Підприємців міста просять заздалегідь ознайомитися з вимогами Концепції та усунути на своїх об’єктах імовірні порушення.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі відновили подачу води і електроенергії до споживачів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X