В Енергодарі пацієнти гемодіалізного відділення страйкують під дверима керівника СМСЧ

Пацієнти гемодіалізного відділення звертаються до небайдужих енергодарців

В Енергодарі пацієнти гемодіалізного відділення КНП «СМСЧ» вже просто впали у відчай. Адже для цих людей кожна якісна процедура гемодіалізу – це ще один шанс на життя. 

На сьогоднішній день ситуація, яка складається у стінах медсанчастини, досягла крайньої точки кипіння не лише для самих пацієнтів, але й для працівників відділення екстракорпоральних методів лікування (гемодіалізу).

Нагадаємо, 4 червня керівництво  «СМСЧ» звільнило з посади завідуючого відділенням Андрія Соколова через начебто систематичне невиконання ним лікарських обов’язків. Для медичного персоналу відділення такі дії з боку очільників медико-санітарної частини й надалі залишаються несправедливими та необґрунтованими. На знак протесту проти звільнення керівника гемодіалізу за власним бажанням звільнилися два лікаря­-нефролога. Тож на сьогодні відкритим залишається питання, як взагалі працює відділення без лікарів, які обов’язково повинні брати участь у проведенні цієї життєво важливої процедури? Обґрунтованої відповіді від керівництва медсанчастини присутні так і не почули.

В свою чергу колектив гемодіалізу вже вкотре написали заяви на звільнення. Але керівництво СМСЧ, вже за традицією, відмовилося їх підписати.

Медичний персонал гемодіалізного відділення вкотре написав заяви на звільнення
Медичний персонал гемодіалізного відділення вкотре написав заяви на звільнення

Пацієнти відділення також підготували звернення керівнику закладу Андрію Бредихіну, у якому висувають декілька вимог, виконавши які, відділення зможе працювати ефективно, а саме: скасувати догани та повернути Андрія Соколова на посаду завідуючого, забезпечити відділення витратним матеріалом для проведення гемодіалізу відповідно до рекомендацій виробника обладнання, а також надати всі необхідні медикаменти та вироби медичного призначення згідно з національними протоколами лікування.

Перелік вимог від пацієнтів гемодіалізного відділення для керівництва КНП «СМСЧ»
Перелік вимог від пацієнтів гемодіалізного відділення для керівництва КНП «СМСЧ»

А до того часу, поки керівництво закладу не дослухається до людей та не виконає ці вимоги, пацієнти продовжуватимуть свою безстрокову неполітичну акцію. І чекатимуть на результат під кабінетом Андрія Бредихіна.  

Пацієнти гемодіалізного відділення вийшли на безстрокову неполітичну акцію під дверима Андрія Бредихіна
Пацієнти гемодіалізного відділення вийшли на безстрокову неполітичну акцію під дверима Андрія Бредихіна

А всіх небайдужих енергодарців пацієнти гемодіалізу закликають їх підтримати.

МедіаЦентр уважно слідкує за ситуацією, яка складається у відділенні.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Василівка долучилася до розв’язання ситуації із завершенням капремонту приймального відділення…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X