В Енергодарі окупанти викрали першого заступника мера Івана Самойдюка

Окупанти, які не домоглися від міської влади жодної співпраці, пішли на відверті злочинні дії.

Викрадено першого заступника міського голови Івана Самойдюка! “В якому він перебуває стані, нам не відомо! На зв’язок не виходить зі вчорашнього дня. А сьогодні ми отримали підтверджену інформацію про те, що його цинічно викрадено!”, – повідомив міський голова Дмитро Орлов.

В Енергодарі окупанти викрали першого заступника мера Івана Самойдюка

“Окупанти також розпочали фізичний, психологічний тиск на активних у своїй публічній діяльності мешканців Енергодара. Продовжують розшукувати тих енергодарців, в принциповій позиції яких вбачають для себе загрозу.

Просимо депутатів, активістів та публічних енергодарців зараз зберігати максимальну обережність. Не відповідайте на незнайомі телефони, не розповідайте нікому про своє фактичне місцезнаходження.

А всіх громадян просимо зараз максимально об’єднатися, підтримати Енергодар, який був і залишиться Україною! Приходьте о 14:00 до будівлі міської ради, аби заявити про свою категоричну незгоду щодо викрадення та утримання у неволі громадян України! Ми не віддаємо та не лишаємо у біді своїх!!”, – йдеться у повідомленні у телеграм-каналі міського голови.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Масштабна пожежа в Енергодарі: поблизу стели горіла суха трава та кущі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X