В Енергодарі мешканці знеструмлених будинків відвідали тимчасовий пункт надання послуг

Через до сих пір відсутню електроенергію у деяких будинках 1 та 2 мікрорайонів для їхніх мешканців на базі Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 створили тимчасовий пункт надання послуг.

Як повідомляє пресслужба міськради, сьогодні опівдні до пункту прийшли близько 100 жителів знеструмлених будинків, серед яких більшість – громадяни похилого віку. Всього роздали 200 порцій обідів.

В Енергодарі мешканці знеструмлених будинків відвідали тимчасовий пункт надання послуг

Найчастіше люди зверталися за послугою готових гарячих обідів. Проте відвідувачі мали змогу не тільки повноцінно пообідати, але й приготувати їжу власноруч. Для цього у шкільній їдальні встановили індукційні плити, чайники, також є гаряча вода для приготування молочних сумішей для немовлят, у наявності весь необхідний посуд та холодильники для збереження продуктів харчування.

У разі, якщо до вечора електропостачання не відновлять, на базі пункту організують вечерю для мешканців знеструмлених будинків.

Пенсіонери, які не користуються соціальними мережами, на фасадах будинків можуть знайти інформаційні оголошення з адресою тимчасового пункту, переліком послуг, які можна в ньому отримати та контактними номерами.

Читайте також: Мешканці 11 енергодарських будинків, які все ще без електроенергії,…

Комментарии закрыты.

X