В Енергодарі формують комісію, що обере директора КНП «СМСЧ»

Сьогодні, 26 жовтня, виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголосив про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина». Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет на останньому засіданні, яке відбулося минулого четверга, 21 жовтня.

В Енергодарі формують комісію, що обере директора КНП «СМСЧ»

Як зазначається на сайті міськради, згідно з Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства у сфері охорони здоров’я, що належить до комунальної власності територіальної громади Енергодара, до складу конкурсної комісії входять дев’ять осіб у рівній кількості по три особи:

представники органу управління (виконавчого комітету Енергодарської міської ради);

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я. Вони подають по чотири кандидатури виконкому, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Пропозиції, оформлені належним чином (протокол зборів або конференції трудового колективу, протокол засідання галузевих професійних профспілок, громадських об’єднань) надаються протягом 15-ти днів до виконкому Енергодарської міської ради (каб. №123, вул. Курчатова, 11, м. Енергодар, Запорізька обл., 71502), з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, у п’ятницю – до 16:45. Телефон для довідок: (06139) 6-55-38.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарській СМСЧ стартував ремонт приміщення під встановлення мамографа

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X