В Енергодарі 98% освітян повністю вакциновані від COVID-19

Сьогодні, 24 листопада, міський голова Дмитро Орлов провів щотижневу робочу нараду з питань освіти, культури та спорту. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Нині в Енергодарі вже всі заклади загальної середньої та позашкільної освіти працюють в очному режимі.

В Енергодарі 98% освітян повністю вакциновані від COVID-19, інші 2% – відсторонені від роботи

На сьогодні 98% освітян повністю вакциновані від COVID-19, інші 2% (31 невакцинований працівник) – відсторонені від роботи.  Серед них 17 працівників гімназій (5 педагогічних), 12 – дитсадків (3 педагогічні) та 2 керівника гуртків позашкільних закладів. На освітній процес відсторонення педагогів не вплинуло: керівництво закладів вжило заходів щодо їх тимчасового заміщення. 

Станом 24 листопада на карантині перебувають 9 шкільних класів з 230, з них 7 – початкової ланки. У дитсадках закрито 11 груп, більшість з яких повернуться до занять вже наприкінці цього тижня.

Фахівці управління освіти провели перевірку дотримання протиепідемічних вимог у тих дитсадках, де спостерігається найвищий показник захворюваності серед дітей. За її результатами порушень карантину не виявлено. Всі діти, яким підтверджено COVID, виховуються у різних групах.

Відзначено помітне скорочення кількості нових випадків захворювання серед освітян. На сьогодні від коронавірусу лікуються 19 працівників закладів та 34 учнів та вихованців. Щоденно дитсадки відвідують в середньому 1100–1200 дітей.  

У гімназіях стартували учнівські олімпіади: цього тижня відбудуться 5 з 18 запланованих. Всі вони пройдуть на базі освітніх закладів в офлайн-форматі.

Що стосується закладів культури та спорту, то на сьогодні відновлено роботу майже їх всіх: школи боксу, спортивно-оздоровчого комплексу та плавального басейну ВП ЗАЕС, художнього виставкового залу, дитячої художньої школи, гуртків та секцій. З дотриманням карантинних обмежень працюють дитячі та дорослі творчі колективи МПК «Сучасник», керівники яких мають зелені COVID-сертифікати. З наступного тижня планується повернення до очного формату навчання дитячої музичної школи. 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі померли ще четверо хворих на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X