В Енергодарі 14 та 15 липня буде відсутній полив

Вчора, 12 липня, заступник міського голови Сергій Холод провів чергову нараду з нагальних питань діяльності комунальних підприємств.

У виконкомі відбулася чергова нарада з комунальниками
У виконкомі відбулася чергова нарада з комунальниками

Як повідомляється на сайті Енергодарської міськради, наразі триває процес передачі об’єктів дорожнього господарства з балансу комунального підприємства «Комунальні системи» на баланс КП «ЦД «Промінь». Далі підписані акти прийому-передачі доріг нададуть до управління комунальної власності та винесуть для затвердження на розгляд виконавчого комітету.

Відучора, 12 липня, АТ «Запоріжгаз» розпочало планові роботи з реконструкції газового обладнання та тимчасово припинено газопостачання 59 будинків 1 та 2 мікрорайонів. Та до кінця тижня всі ремонтні роботи планують завершити.

Наразі КП «Тепловодоканал» проводить роботи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до майбутнього опалювального сезону. Цього тижня планують провести розширене засідання постійної комісії з контролю за підготовкою та проходженням осінньо-зимового періоду.

У КП «Чисте місто» зараз опрацьовують питання розробки норм на вивіз твердих побутових відходів. Невдовзі їх винесуть на затвердження виконкому.

КП «ЦД «Промінь» виконує роботи з поливу зелених насаджень міста та покосу трави. Всім власникам гаражно-будівельних кооперативів та торгових об’єктів направлено відповідні листи, у яких вимагають привести до ладу прилеглі території.

В Енергодарі 14 та 15 липня не буде поливу: подробиці

Як повідомляється на сторінці підприємства у Фейсбуці, протягом двох днів, 14-15 липня, у зв’язку з монтажем нового насосу для підвищення тиску води в системі поливу, в Енергодарі буде відсутній полив зелених насаджень. Цей час працівники підприємства використають для усунення масових поривів поливопроводу.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі за добу від COVID-19 вакцинували понад 150 жителів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X