В Енергодарі запрацює соціальний проєкт «Ти не один»

В Енергодарі міська влада ініціює новий соціальний проєкт «Ти не один». Йдеться про допомогу самотнім людям, людям з інвалідністю та іншим пільговим категоріям на період карантину.

«Ти не один»: в Енергодарі волонтерів закликають допомогти самотнім людям
В Енергодарі запрацює соціальний проєкт «Ти не один»

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, проєкт передбачає залучення волонтерів та всіх енергодарців, готових допомогти. Соціальними працівниками будуть відпрацьовані списки жителів міста пільгових категорій, які потребують допомоги. Волонтери купуватимуть для них продукти, товари першої необхідності, ліки та приноситимуть їм додому, щоб ті мали можливість не виходити з квартири та уникнути ризику зараження. 

На базі управління праці та соціального захисту населення створено центр для координації дій соціальних служб, волонтерів та всіх небайдужих громадян. Всіх волонтерів буде забезпечено засобами індивідуального захисту – масками і антисептиками., йдеться в оголошенні. Розпізнати волонтерів можна буде по фірмовій екіпіровці – на кожному з них буде кепка  з символікою акції.

Якщо ви бажаєте стати волонтером, допомогти тим, хто найбільше потребує уваги, звертайтеся до координаційного центру за телефоном: 0668557613.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська СМСЧ №1 придбала апарати штучної вентиляції легень

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X