В Енергодарі заборонили продавати алкоголь після 22:00

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, 10 квітня прийняті додаткові протиепідемічні заходи на території міста у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Серед нових заходів, на які варто звернути увагу, зокрема –  заборона реалізації алкогольних та слабоалкогольних напоїв у всіх без винятку закладах торгівлі з 22-00 до 10-00.

В Енергодарі заборонили продавати алкоголь після 22:00

А от  певні види послуг, навпаки, можуть буду поновлені. Серед таких – послуги хімчистки, поштової та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, робіт із збирання і заготівлі відходів –  при умові виконання всіх протиепідемічних заходів.

Дозволили також  проведення профілактичних щеплень домашніх тварин (котів, собак) проти сказу в місті Енергодар з пересувного намету при умові виконання всіх протиепідемічних заходів. Але робити це має право тільки Кам’янсько-Дніпровське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Крім того, КНП «СМСЧ» та КНП «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» відтепер повинні забезпечити обов’язковий забір біологічного матеріалу у пацієнтів з негоспітальною пневмонією середнього та важкого ступеню перебігу для діагностики COVID-19 методом ПЛР, з наступною своєчасною доставкою матеріалу до ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Медики будуть обов’язково тестувати хворих на пневмонію

Підприємствам, надавачам житлово-комунальних послуг, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків необхідно посилити проведення дезінфекційних  заходів у місцях масового скупчення людей, у житлових, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Фонд Ріната Ахметова виділив Енергодару 720 експрес-тестів на виявлення COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X