В Енергодарі ринок «Райдужний» закривають, а от «Меркурій 5» буде працювати!

Сьогодні, 15 квітня, на сайті Енергодарської міської ради оприлюднили протокол засідання Оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням на території Запорізької області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 Згідно цього документу, Штаб вирішив  заборонити діяльність міського ринку «Райдужний» на час карантину. Натомість центральній міський ринок, який носить назву  «МЕРКУРІЙ 5» (щоправда, в протоколі його чомусь тепер називають «торгівельний центр», а не ринок), працюватиме й надалі. Щоправда, торгувати тут дозволено тільки продуктами харчування.

В Енергодарі ринок «Райдужний» закривають, а от «Меркурій 5» буде працювати!

Адміністрацію ринку також зобов’язують організувати пропускний режим з обов’язковою термометрією для покупців та працівників, та заборонити вхід без засобів індивідуального захисту, находження покупців на території торгівельного центру з дотриманням норм перебування, а саме, 1 особа на 20 кв.м.

Ми також сподіваємося, що пізніше міська влада прокоментує на своєму сайті, чим обумовлено саме таке рішення. І чому один ринок зачиняють, а інший й надалі працюватиме. Якщо справа виключно в назві і вирішили  просто погратися словами, то можна назватися як завгодно, але суті основної діяльності це не поміняє. Та якщо ми чогось не розуміємо, то будемо раді отримати зрозумілу і логічну аргументацію.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Справедливе покарання: за підпал сухої трави штраф збільшили у 18 разів

1 Комментарий
  1. Степаныч :

    А кто хозяин? Отсюда и ответ

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X