В Енергодарі незабаром посилять громадський контроль та доглядатимуть за безпритульними тваринами

В Енергодарі 15 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Освіта, культура, громадська безпека в Енергодарі: які зміни до міських програм затвердив виконком
Освіта, культура, громадська безпека в Енергодарі: які зміни до міських програм затвердив виконком

На засіданні було розглянуто 30 основних питань та 8 – додаткових. Члени виконкому погодили розмір батьківської плати у школах естетичного виховання на наступний навчальний рік. Також діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з родин вимушених переселенців та діти учасників бойових дій повністю звільнені від плати за навчання у музичній та художній школах. Крім того, затверджено плановий контингент учнів: у музичній школі навчатимуться 350 учнів, у художній – 500.

«Пропонуємо облаштувати шість закладів культури пандусами з метою забезпечення безперешкодного доступу для маломобільних груп населення міста. Також для підвищення іміджу міста, популяризації джазової музики пропонується проведення джазового фестивалю восени поточного року», – звернулася до членів виконкому виконувачка повноважень начальника відділу культури міської ради Наталія Криковцова.

Виконувачка повноважень начальника відділу культури міської ради Наталія Криковцова
Виконувачка повноважень начальника відділу культури міської ради Наталія Криковцова

На фестиваль планують запросити 56 артистів і творчих колективів України та зарубіжжя, а також зіркового гостя світового рівня, джазового виконавця Рея Брауна-молодшого.

Наступне питання стосувалося погодження проєкту змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я. А саме: пропонується збільшити видатки на проведення реконструкції приміщень кабінету комп’ютерної томографії, рентген-кабінету, навчання працівників СМСЧ з питань охорони праці та придбання медикаментів для медичної служби цивільного захисту Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також імуноферментних тест-систем для СМСЧ.

Рішенням виконкому погоджено проєкт змін до Програми розвитку системи освіти міста на 2019-2022 роки.

«Пропонується внести захід з придбання 25 ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти для організації дистанційного навчання. Також розподілити захід по капітальному ремонту спортивних та ігрових майданчиків і стадіонів на фінансування з державного та обласного бюджетів. Крім того, пропонуємо ввести до штатного розпису ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 ставку заступника директора», – повідомила заступниця начальника управління освіти міської ради Олена Ржевська.

Заступниця начальника управління освіти міської ради Олена Ржевська
Заступниця начальника управління освіти міської ради Олена Ржевська

На засіданні також погодили проєкт змін до міської Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в місті на 2021-2023 роки. В Енергодарі незабаром планують запровадити новий для Енергодара проєкт «Поліцейський офіцер громади».

«Ці правоохоронці будуть підпорядковані і координуватимуть свою роботу з міською владою. Поліцейський офіцер громади працюватиме виключно зі школами, проблемними мешканцями, в тому числі дітьми, які потребують особливої уваги правоохоронців. Функції офіцера громади доповнюються організацією контроля за громадським порядком тощо», – роз’яснив виконуючий обов’язки міського голови Іван Самойдюк.

Виконуючий обов’язки міського голови Іван Самойдюк
Виконуючий обов’язки міського голови Іван Самойдюк

Крім того, за рішенням виконкому на комунальному підприємстві «Промінь» пропонується створити постійний підрозділ, що займатиметься доглядом за безпритульними тваринами та їхньою стерилізацією.

Також члени виконавчого комітету погодили рішення щодо зняття вікових обмежень особам з інвалідністю для безкоштовного відвідування міського басейну.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи всі енергодарці радіють літній спеці?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X