Обіцяному НЕ вірити? В Енергодарі влада знову «будує» житловий будинок

Цікава інформація днями з’явилася на сайті Енергодарської міської ради. Виявляється, влада знову взялася за наболіле житлове питання. Ну, або просто голосно декларує цей намір.

Так, 26 березня Павло Музика провів робочу зустріч з представниками будівельної компанії, на якій обговорювалася перспектива  будівництва багатоповерхового житлового будинку. Начебто, йдеться про квартири для молоді, яку треба заохочувати лишатися в Енергодарі. Згідно інформації з офіційного сайту влади, для цього планується залучення програм пільгового кредитування.

   «Будівництво нового будинку дозволить частково вирішити  актуальну для міста проблему відсутності житла та поліпшити житлові умови десятків енергодарських сімей. Відповідно до міської програми, забезпечення житлом енергодарців здійснюватиметься шляхом пільгового довгострокового житлового кредитування через Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.  За результатами наради структурним підрозділам міської ради доручено опрацювати питання щодо визначення територій, які можна використати під забудову, а також технічні вимоги для підключення майбутнього будинку до інженерних мереж» – йдеться в матеріалі.

Обіцяному НЕ вірити?

Тож, намір гарний та дуже актуальний. Втім, його актуальність не минає останні кілька десятків років. А плани влади викликають величезний скепсис. Бо ж всі ми пам’ятаємо (а хто не пам’ятає, то ми нагадаємо), як Павло Музика та Ко вже «побудували» житловий будинок неподалік від котеджів в п’ятому мікрорайоні.

І проект було розроблено, і засідання в виконкомі тривали один за одним. Та новобудови так і не з’явилося.  Ну, не судилося, мабуть.

 Віртуальне жило, або як в Енергодарі влада «будує» житло для містян
В Енергодарі влада вже вкотре обіцяє побудувати житловий будинок

Як не судилося енергодарцям святкувати новосілля ще в одному новому будинку, який, за задумом влади, мали побудувати за адресою бульвар Каштановий, 7. Ось бачте, навіть адреса вже була відома. Молоді обіцяли кредит під 6 % та ще безліч пільг. А вартість квадратного метру цього житла мала скласти трохи більше 9,3 тис. гривень. Та й тут далі проекту справа не пішла. Чи то держава не дала грошей, а в міському бюджеті знайшлися видатки важливіші (наприклад, на створення чергового комунального підприємства), чи не знайшли інвестора, чи то після піару влада взагалі втратила інтерес до теми. Але з 2017 року і аж до сьогодні про будівництво не йшлося.

А ось нижче на фото ви бачите проект будинку, який нам обіцяють вже в 2019 році. Чому так і не побудували два попередніх, влада мовчить. Як і не каже, коли вже, нарешті, виконають реконструкцію гуртожитку в 1 мікрорайоні, який давно перетворився на притулок для бомжів та наркоманів. А такі плани влада теж голосно декларувала.

Напевне, створювати проекти міському голові і його службовцям подобається більше. До речі, вони теж коштують грошей, і навіть чималих. Та кого хвилює, що потім ці проекти перетворюються на макулатуру й лягають в стіл?

То ж, чи вірити обіцянкам влади і цього разу, вирішуйте самі. Ми ж залюбки візьмемо свої слова назад. Але тоді, коли першим щасливим мешканцям новеньких квартир в новому будинку будуть урочисто видавати ключі.

Читайте також: Энергодарское общежитие, о котором забыли чиновники, стало притоном

Мысли посетителей
  1. Антипорохобот :

    Нахуй он там нужен – весь вид мне будет портить! Пусть музыка вообще валит от сюда – он здесь никто!

  2. Дима :

    Музыка ЧМО

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X